Anketa Magistrska naloga - pomoč

Trenutno berete:
Anketa Magistrska naloga - pomoč

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. dec 2014
Prispevki
1
Naziv
mag. prof izob. biol in mag.prof. izob. kem.
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
Pozdravljeni.

Prosim za pomoč pri moji magistrski nalogi - Učitelji, študentje in drugi strokovni delavci, kot raziskovalci. Anketo lahko reši vsak.

V nalogi se sprašujemo ali učitelji in drugi strokovni delavci poleg vsega dela v razredih in z učenci, uspemo še raziskovati (pisati članke, objavljati učbenike, knjige...) ter kakšni so vzroki za našo odločitev.
Lepo prosim vse, ki si lahko v teh jesensko deževnih dnevih vzamejo približno 8 minut časa, da rešijo anketo. Anketa je razdeljena po sklopih in glede na Vaše predhodne odgovore, boste usmerjeni v tisti del ankete, kateri ciljni skupini pripadate, tako, da ni nobenemu potrebno reševati celotne ankete.

Anketo seveda lahko delite med svoje sodelavce, prijatelje in vse, ki jih tematika zajema in jih zanima!

Spletna povezava: RAZISKOVALEC: DA ali NE; razlogi in vzroki za posameznikovo odločitev - EnKlikAnketa - 1KA spletne ankete

Povezava do ankete s QR kodo:

1538899104279.png


Že vnaprej se Vam zahvaljujem in Vas lepo pozdravljam!

Jasmina
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Evropsko združenje nacionalnih ustanov za jezik (angleško European Federation of National...
Odgovori
0
Ogledi
128
Pozdravljeni, zanima me, če so dostopna kakšna navodila za pisanje pisne naloge pri strokovnemu...
Odgovori
1
Ogledi
88
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
  • Članek
V Kazinski dvorani SNG Maribor so podelili naziv DigiVzornik.si 2023 desetim ustanovam za...
Odgovori
0
Ogledi
101
  • Članek
Točno mesec dni po odprtju prvih 62 Digi info točk Ministrstvo za digitalno preobrazbo odpira...
Odgovori
0
Ogledi
224
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
439
  • Članek
Bolj kot »prave besede« je pomembno, da smo na voljo drug za drugega in si nudimo psihološko...
Odgovori
0
Ogledi
233

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu