Mag. študijski program Zgodnje poučevanje -imate izkušnje

Trenutno berete:
Mag. študijski program Zgodnje poučevanje -imate izkušnje

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
28. jun 2013
Prispevki
1
Pozdravljeni,

sem pomočnica vzg., ker pa že imam diplomo oz. magisterij iz drugega področja, obstaja možnost da nadaljujem šolanje na mag. štud. programu Zgodnje učenje in poučevanje (nekaj takega :) ). Seveda moram naredit dif. izpite, itd. Zanima pa me kakšne so izkušnje v praksi tistih, ki ste ta program že naredili in pridobili naziv mag. prof.zgodnjega poučevanja? Ali so se vas"ustrašili" ali je izobrazba v vrtih dobrodošla? In ali je na izrednem študiju "veliko zajebancije" s strani prof., ker namreč je drugače študirat ko si študent in imaš ves čas in denar zase, kot pa sedaj, ko si v službi imaš majhne otroke, družino in ostale obveznosti... In še... čisto konkretno - nikdar se nisem glasbeno izobraževala - ali moraš iti pravi virtuoz ali je dovolj potem neko osnovno znanje glasbe, ki se ga "da" naučit, da opraviš potrebne izpite na izr. študiju?
Hvala za odgovore in lepe počitnice vsem skupaj
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 8. mar 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
164
  • Članek
Pomembnost ocen je ubijalska. To, kar smo naredili iz nekih ubogih številk, je zgrešeno. To je...
Odgovori
0
Ogledi
126
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.781
Pozdravljeni, zanima me, ali imate izkušnje s komisijo: mag. Mateja Urbančič Jelovšek...
Odgovori
0
Ogledi
784
Pozdravljeni, zanima me, ali imate izkušnje s komisijo: mag. Mateja Urbančič Jelovšek...
Odgovori
0
Ogledi
775
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
724
  • Članek
V Sloveniji se bo izvajal eden izmed štirih semestrov novega mednarodnega podiplomskega...
Odgovori
0
Ogledi
404

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu