Dnevnik Mag. Nataša Durjava, profesorica in socialna pedagoginja: Otrok naj ne obupa ob prvem naporu oziroma oviri!

Trenutno berete:
Dnevnik Mag. Nataša Durjava, profesorica in socialna pedagoginja: Otrok naj ne obupa ob prvem naporu oziroma oviri!

Na šolarje se v prvih dneh pouka vsujejo ponudbe različnih dejavnosti. Univerzalnega nasveta, katere in koliko jih izbrati, ni, meni mag. Nataša Durjava, svetovalna delavka v osnovni šoli Antona Tomaža Linharta Radovljica. “Treba je narediti skrben...

Nadaljuj z branjem...
- - -
Vir za forum: Dnevnik, dnevnik.si
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pomembnost ocen je ubijalska. To, kar smo naredili iz nekih ubogih številk, je zgrešeno. To je...
Odgovori
0
Ogledi
94
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.723
Pozdravljeni, zanima me, ali imate izkušnje s komisijo: mag. Mateja Urbančič Jelovšek...
Odgovori
0
Ogledi
727
Pozdravljeni, zanima me, ali imate izkušnje s komisijo: mag. Mateja Urbančič Jelovšek...
Odgovori
0
Ogledi
736
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
684
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
965

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu