LOBOREC ŠKERL - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
LOBOREC ŠKERL - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Zelo prijazna gospa,pomaga če česa ne veš.
1. Svet staršev (kdo ga sestavlja,kakšne so njihove naloge)
2. NPZ (zakaj so pomembni, kaj učenec,učitelj,država izvedo na podlagi njih)
3. Ali se ravnatelja voli ali imenuje (imenuje), ter kako...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zelo prijazna in prijetna gospa. Jaz sem spet predelal vse zakone po katalogu in znal veliko več kot se je od mene pričakovalo. Vprašala ni nič drugega kot to, kar je že vse zapisano na forumu. Če znaš si noter manj kot 10 min. Veliko sreče!

1. Strokovni organi v OŠ. Podrobneje delo razrednika.
2. Obvezni in razširjeni program. Potem me je vprašala še za šolo v naravi, da jo je šola obvezna izvest, za otroke pa ni obvezna, lahko imajo druge aktivnosti.
3. Vprašala me je še če mogoče vem v katerem razredu se začnejo ure oddelčne skupnosti. Reku sem, da sem prepričan, da v 4. že imajo, za prej pa ne vem. In je rekla, da res v četrtem.
 
Zeloo zeloo prijazna gospa :)

  1. vpis v 1. razred, odložitev šolanja (kdaj, ali lahko med letom, na čigav predlog),
  2. šolski okoliš
  3. kakšno pomoč zagotavlja šola učencem z učnimi težavami (dopolnilni pouk, individualno pa skupinsko pomoč)
 
1. Kje najdemo normative. Normativi za razrede( zdruzeni razredi, romi, upp).
2. Ugovor na oceno
3. Svet šole. Ali je to strokovni organ? Kdo ga sestavlja in naloge. Kdo razrešuje ravnatelja.
 
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj
Novejša vprašanja oz. prispevki se dodajajo na koncu teme.

Vprašanja so posredovana samo s strani uporabnikov.
- - -​
Izpitna vprašanja raznih kandidatov:
(glej naslednje prispevke)
Loborec Skerl:

1. Financiranje OS, kdo je ustanovitelj?
2. Kje vse lahko starši izobražujejo otroke?
3. Učne skupine.

Pozitivna izprasevalka!
 
(Zelo prijetna izpraševalka.)

1. Cilji OŠ
2. Strokovni organi OŠ
3. Svet staršev
 
Zelo prijetna gospa. Išče znanje in razumevanje. Postavlja veliko vprašanj, a če znaš, si hitro konec.

1. Ravnatelj (Kdo ga imenuje, razrešuje, mandat, naloge, s kom sodeluje). Svet zavoda.
2. Učenci priseljenci: kakšne prilagoditve imajo, kaj jim po zakonu pripada (tečaj slov. j. in kulture).
3. Majhne učne skupine: s kakšnim namenom so jih uvedli, opiši.
 
1. Vpis v 1. razred
2. Napredovanje od 1. do 9. razreda
3. Svet šole (sestava, pristojnosti, ali je svet šole strokovni organ)
 
Fuul noro dobra in prijazna. Te prav prijetno pomiri in ves strah mine :)))
Izpraševalka: Marjetka Loborec Škerl (8. 7. 2019)
  • Cilji OŠ izobraževanja
  • Kdo je ravnatelj, pristojnosti in s kom sodeluje (hotela je slišati, da tudi z lokalno skupnostjo)
  • Učni jezik v slovenskih šolah (prav specifično, da je na narodno mešanih območjih z ita skupnostjo slovenske šole z italijanščino in obratno, na »madžarskih« narodno mešanih območjih pa dvojezične šole)
 
1. Program OŠ (obvezni in razširjeni - kaj zajema)
2. Strokovni organi OŠ in kateri je pomemben zame (razrednik in aktivi, potem me je še vprašala katere so naloge aktiva)
3. Žal se ne spomnim

Zelooo prijetna gospa, predvsem zelo mirna, tako da te pomiri, prav tako pomaga, če se zatakne. Ni tako hudo, kot zgleda na prvi pogled 😉💪
 
1. Ugovor na oceno (ali je možno, da se starši pritožijo na oceno januarja, februarja).
2. Strokovni organi OŠ, opiši zadolžitve strokovnega aktiva.
3. Diferenciacija, MUS.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
579
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.279
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.404
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.021
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.851
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.076
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.033

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu