LITERATURA ZA STROKOVNI IZPIT

Trenutno berete:
LITERATURA ZA STROKOVNI IZPIT

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
29. avg 2011
Prispevki
60
Zavod
/
Pozdravljeni
Imam eno prošnjo-ima mogoče kdo kakšne zapiske za strokovni izpit in bi mi jih lahko posodiĺ ali posredoval na mail? Lepo prosim
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo.

Tudi sam prosim, če ima kdo kakšne novejše izpiske, če bi lahko posredoval.

Hvala.
 
Pozdravljeni,

lepo prosim, tudi jaz bi potrebovala pomoč glede zapiskov. Karkoli bo dobrodošlo.

Hvala :)
LP
 
Prosila bi,če mi lahko kdo pomaga na tem foromu, ki je pred kratkim opravljal strokovni izpit...ali ste se učili iz teh gradiv na forumu?
Jaz sem sla na stran Ministerstva za šolstvo in pod kategorijo izobraževanje-strokovni izpit-katalogi...in si bom pomagala z gradivom iz tega foruma...bi pa prosila če lahko kdo predlaga kako dobro gradivo...ali pa kako ste se sami pripravljali na strokovni izpit...pa če se prijavljaš na strokovni izpit diplom.vzgojitelj moraš poznati tudi OŠ zakonodajo ali je dovolj vrčevska?
Vsaka informacija je dobrodošla
 
Zdravo, tudi jaz lepo prosim za zapiske - nekaj imam ampak je precej staro. :( Hvala že vnaprej.
 
Za slovenščino je bila meni zadostna knjiga Mala slovnica slovenskega jezika - avtorica Mateja Gomboc. Ne krije pa vprašanj kaj je pedagoški govor (to pa se najde v zapiskih na tej strani).
 
Pozdravljeni,

tudi jaz bi potrebovala kakšne novejše zapiske.

Hvala in lep pozdrav
Nina
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
354
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
366
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
332
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.627
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
985

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu