LITERATURA ZA STROKOVNI IZPIT

Prispevki
60
Zavod
/
Pozdravljeni
Imam eno prošnjo-ima mogoče kdo kakšne zapiske za strokovni izpit in bi mi jih lahko posodiĺ ali posredoval na mail? Lepo prosim

Prispevki
5
Naziv
Učitelj
Zavod
MOCIS
Področje
Poklicne in strokovne šole
Zdravo.

Tudi sam prosim, če ima kdo kakšne novejše izpiske, če bi lahko posredoval.

Hvala.

Prispevki
1
Naziv
Geog. In filoz.
Področje
Osnovna šola
Pozdravljeni,

lepo prosim, tudi jaz bi potrebovala pomoč glede zapiskov. Karkoli bo dobrodošlo.

Hvala :)
LP

Prispevki
60
Zavod
/
Prosila bi,če mi lahko kdo pomaga na tem foromu, ki je pred kratkim opravljal strokovni izpit...ali ste se učili iz teh gradiv na forumu?
Jaz sem sla na stran Ministerstva za šolstvo in pod kategorijo izobraževanje-strokovni izpit-katalogi...in si bom pomagala z gradivom iz tega foruma...bi pa prosila če lahko kdo predlaga kako dobro gradivo...ali pa kako ste se sami pripravljali na strokovni izpit...pa če se prijavljaš na strokovni izpit diplom.vzgojitelj moraš poznati tudi OŠ zakonodajo ali je dovolj vrčevska?
Vsaka informacija je dobrodošla

Prispevki
1
Naziv
dipl. org. v turiz.
Področje
Vrtec
Zdravo, tudi jaz lepo prosim za zapiske - nekaj imam ampak je precej staro. :( Hvala že vnaprej.

Andrej

Osebje foruma
Moderator
Prispevki
258
Naziv
profesor
Prispevki
7
Področje
Osnovna šola
Za slovenščino je bila meni zadostna knjiga Mala slovnica slovenskega jezika - avtorica Mateja Gomboc. Ne krije pa vprašanj kaj je pedagoški govor (to pa se najde v zapiskih na tej strani).

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Na vrhu