Letošnja ukinitev strokovnega izpita?

Trenutno berete:
Letošnja ukinitev strokovnega izpita?

Pridružen
6. mar 2019
Prispevki
1
Pozdravljeni,

zanima me, če je kdorkoli zasledil informacijo o tem, da naj ne bi bilo več potrebno opravljati strokovnega izpita v VIZ? Zasledila sem namreč govorice o tem, da je bil z majem 2019 sprejet nov zakon, vendar na spletu ne najdem nobenega preverjenega vira ali informacij o tem. Ker se mi zdi to nemogoče, bi prosila za vaše mnenje o tem.

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V Iniciativi staršev otrok v zasebnih vrtcih nasprotujejo predlogom za ukinitev sofinanciranja...
Odgovori
0
Ogledi
74
  • Članek
PRi Arnesu sporočajo, da so storitev Arnes Videokonference visoke kakovosti v novembru ukinili...
Odgovori
0
Ogledi
195
  • Članek
205. seja Strokovnega sveta za poklicno in strokovno izobraževanje bo v petek, 22. marca 2024 v...
Odgovori
0
Ogledi
36
  • Članek
235. seja Strokovnega sveta za splošno izobraževanje bo v četrtek, 21. marca 2024 v Veliki...
Odgovori
0
Ogledi
23
  • Vprašanje
Pozdravljeni, Izpit sem opravljala v mesecu juniju. Zakonodaje nisem opravila. Ker sem imela kar...
Odgovori
1
Ogledi
504
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje je objavilo vabilo na 204. sejo Strokovnega sveta...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
119. seja Strokovnega sveta Republike Slovenije za izobraževanje odraslih bo v sredo, 15. 11...
Odgovori
0
Ogledi
213

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu