Pravni nasvet Letni dopust

Trenutno berete:
Pravni nasvet Letni dopust

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
15. feb 2011
Prispevki
1
Področje: Vzgoja in izobraževanje (splošno)

Zanima me, kako je s koriščenjem letnega dopusta v primeru, ko greš iz bolniške v porodniško? Lansko leto sem bila večji del na bolniški, potem pa sem šla z aprilom na porodniško. Dopusta za 2014 nisem izrabila.
Lp, Zala


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Pravni odgovor na vprašanje bo prilepil administrator. Več o tem...

Sledite vprašanjem tudi na Advokado profilu Mladi učitelj

Kako deluje sistem pravnih nasvetov?
*opomba: za verodostojnost in pravno podlago odgovora ne odgovarjamo!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odgovor je prispevalo spletišče Advokado: http://www.advokado.si/vprasanje/283/letni-dopust/
-----

Pozdravljeni,

ves letni dopust, ki ni bil izrabljen v tekočem koledarskem letu oziroma do 30. junija naslednjega leta zaradi odsotnosti zaradi bolezni ali poškodbe, porodniškega dopusta ali dopusta za nego in varstvo otroka, lahko izrabite do 31. decembra naslednjega leta. Do 31. decembra letošnjega leta lahko tako izrabite morebiten preostali dopust za leto 2013. Glede na to, da zaradi porodniškega dopusta niste izrabli letnega dopusta za leto 2014, boste le-tega lahko izrabili do leta 31. decembra 2015.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Strokovni svet Republike Slovenije za šport je na peti redni seji Sveta, ki je potekala 27. 10...
Odgovori
0
Ogledi
230
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Statističnega urada Republike Slovenije z dne...
Odgovori
0
Ogledi
304
  • Članek
Redni letni posvet zaokroža aktualne dejavnosti in dosežke v politiki, razvojno-raziskovalnem...
Odgovori
0
Ogledi
394

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu