LAMUT - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
LAMUT - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Odg: Izpraševalec: LAMUT

1. Šolski okoliš
2. Vpis v 1. razred
3. Izbirni predmet
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Izpraševalec: LAMUT

1. Opravičevanje odsotnosti
2. Dokumentacija v OŠ in dokumenti o učencih
3. Brezplačen prevoz
 
Odg: Izpraševalec: LAMUT

Moja vprašanja:

1. Financiranje OŠ.
2. Ugovor na oceno.
3. Oblike diferenciacije - samo našteti (notranja, zunanja, fleksibilna ter v katerem razredu se izvaja katera oblika).
 
Odg: Izpraševalec: LAMUT

Zakonodaja: Nevenka Lamut, 3.6.2013

1. Delovna in učna obveznost učiteljev v OŠ
2. Diferenciacija (Pravilnik o dif. ne velja več, šole lahko razporejajo učence v manjše skupine, fleks.dif., notr. dif.)
3. Vpis v OŠ, šol.okoliš

Če je še blo kaj, se ne spomnim, ker sem se na koncu od vsega pritiska kar zjokala od sreče...Ta gospa je fuuuuuuuuuuuul prijazna, topla, srčna, ful razume, na koncu bi jo bla najraje kar objela:))))) RES zelo zelo super!
 
Odg: Izpraševalec: LAMUT

4. 7. 2013

1. Strokovni organi šole
2. Dnevna učna priprava
3. Šolska dokumentacija

Zelo prijazna gospa!
 
Vprašanja 9. 10. 2013:
1. Kdo so otroci s posebnimi potrebami?
2. Kaj vem povedati o izbirnih predmetih?
3. Ocenjevanje (kolikokrat se oceni učenčevo znanje v šolskem letu, katerih ocen mora biti več: ustnih ali pisnih).

Lahko samo potrdim, gospa je res zeeelo prijazna :)
 
1. Učna in delovna obveznost učiteljev v OŠ.
2. Ocenjevanje glede na število ur predmeta - število ocen; katerih ocen mora biti več? (Poudarek na pouku slovenščine.)
3. Učbeniški sklad; ali lahko učitelj zavrne delo po učbeniku, ki je na voljo v učbeniškem skladu (se pravi da je bil določen za rabo, a učitelju ne ustreza?

Prijazna gospa, ki pomaga in usmerja s podvprašanji.
 
1. Kaj je letos novega pri spričevalih za 9. razrede? (Dosežki na NPZ-ju niso navedeni na spričevalu, ampak na obvestilu, ki je priloga k spričevalu);
2. šolska dokumentacija (naštet: knjige in splošni dokumenti, dokumentacija o delu strokovnih organov, dokumentacija o delu strokovnih delavcev ...);
3. vzgojni načrt.

Res zelo prijazna gospa, dobre volje. Nič bat ;).
 
Nazadnje urejeno:
1. sodelovanje staršev s šolo
2. preverjanje in ocenjevanje
3. učiteljeve učne priprave

Zelo prijazna komisija (Požlep, Lamut, Oražem), ki išče znanje in spoštuje razumevanje stvari. Komisija, ki te spodbudi! Kar pogumno!
 
1. STANDARDI IN NORMATIVI (vse)
2. IZBIRNI PREDMETI
3. ŠVZ KARTON (katere poznamo, kaj vsebujejo...)
 
1) Kaj je obvezni, kaj razširjeni program (! šola v naravi)?
2) Kakšna je razlika med preverjanjem in ocenjevanjem znanja?
3) Delovna in učna obveznost.
 
1. Vpis v prvi razred
2. Ocenjevanje vzgojnih predmetov na razrednji stopnji v OŠ
3. Izobraževanje na domu

Zelo, zelo prijetna in prijazna gospa, išče znanje, hitro zaključila (postavila tri vprašanja in končala).
 
1. Vpis v prvi razred
2. Ugovor na oceno
3. Šolski okoliš, vse o njem, kdaj šola ne odobri vpisa otroka v šol.okoliš.

V komisiji sem imela najbolj prijazno in dobrosrčno gospo, ki je bila tudi predsednica komisije- Ga. Lamut Nevenka, gospa me je tako zelo pomirila, da se mi je znanje kar izlilo, skratka zelo prijetna izkušnja. Na koncu, ko sem čakala na odločitev, me je prijazno povabila naprej in rekla, da je danes zelo lep datum, meni pa ni bilo jasno zakaj :) seveda ker sem opravila strokovni izpit! :) Res zaradi nje sem bila še par dni tako dobre volje, saj je res človek s srcem in išče samo znanje in zelo usmerja in pomaga!
 
Danes sem opravila strokovni izpit Gospa Lamut je izredno prijazna, bila je predsednica komisije in končali sva zelo hitro.
Vprašanja so bila zelo lahka!

1. Šolski okoliš - vse !
2. Brezplačen prevoz - za koga, do katerega leta v 1. razredu (do 7 leta starosti) ...
3. Vpis v 1. razred

Kratko, a sladko
 
Pozdravljeni,

tudi jaz sem včeraj OPRAVILA stokovni izpit in dobila očitno enaka vprašanja, kot velikapanda989 :)

Bila sem prva na vrsti ob 15h, zagovor je trajal vsega skupaj 10 min.

1. Brezplačen prevoz (tu sem opisala vse, OPP ni bilo potrebno)
2. Vpis v 1. razred ( opisala sem vpis + odlog)
3. Brezplačen prevoz (tudi tu sem opisala vse, OPP ni bilo potrebno)

Vprašanja so bila zares lahka in nisem dobila podvprašanj.

Vsem, ki se pripravljate, želim vso srečo !
 
Področje: svetovalna delavka v OŠ
Vprašanja:

1. Sodelovanje s starši (GU, roditeljski - formalno, pomembno, da poudariš tudi neformalno)
2. Katere dokumente o učencih imamo shranjene? (vpisni list, matični list ... )

Res prijazna, če kaj ne gre, se ne spomniš takoj, pomaga in usmerja. Vidi se, da išče znanje. :)
Vso srečo vsem, ki vas tole še čaka :)
 
Področje: RP
1. Strokovni organi šole.
2. Kako je sestavljena učiteljeva priprava (nekaj o diferenciaciji). - Ne spomnim se ravno dobro.
3. Normativi (spremstvo, ŠNV, kolesarski izpit, smučanje, plavanje).

Zelo, res zelo prijazna. Želi samo osnove, prekine in vpraša dalje. Srečno! :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
831
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
584
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.281
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.407
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.022
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
3
Ogledi
1.852

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu