Lahko opravim nastope za strokovni izpit v oddelku podaljšanega bivanja?

Trenutno berete:
Lahko opravim nastope za strokovni izpit v oddelku podaljšanega bivanja?

Pridružen
14. nov 2012
Prispevki
63
Področje
  1. Osnovna šola
Mene pa zanima naslednje..

Trenutno od marca opravljam volontersko pripravništvo kot učiteljica razrednega pouka.

V primeru, da v nadaljevanju dobim službo na drugi šoli kot:
učiteljica PODALJŠANEGA BIVANJA ali učiteljica DODATNE STROKOVNE POMOČI - pa mi manjka le še nekaj obveznih praktičnih nastopov pred ravnateljico in mentorico, 6 mesecev (za pogoj na prijavo na strokovnega bo v bistvu zdaj z avgustom preteklo). Potem lahko opravim tistih nekaj obveznih nastopov v sklopu rednega pouka (po dogovoru) v novi službi, čeprav bi bila tam zaposlena le v oddelku podaljšanega bivanja ali dodatne strokovne pomoči? Ker kolikor mi je znano, je potrebno izvesti te obvezne praktične nastope pri rednem pouku in ne v oddelkih podaljšanega bivanja.
Upam, da nisem preveč zakomplicirala stvari in da bo vedel kdo odgovoriti.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

@sasolina, odgovoril sem vam tudi na vaš email.

Potem lahko opravim tistih nekaj obveznih nastopov v sklopu rednega pouka (po dogovoru) v novi službi, čeprav bi bila tam zaposlena le v oddelku podaljšanega bivanja ali dodatne strokovne pomoči?
Na katerem delovnem mestu ste zaposleni ni pomembno, le mentorja potrebujete.

Ker kolikor mi je znano, je potrebno izvesti te obvezne praktične nastope pri rednem pouku in ne v oddelkih podaljšanega bivanja.
Glede tega nisem prepričan. Morda ima kdo drug izkušnje.
 
Odgovor z ministrstva, na vprašanje, ali se obvezni praktični nastopi lahko opravljajo v oddelku podaljšanega bivanja, če se tam zaposliš:

"Nastope morate opraviti kot učiteljica razrednega pouka in jih ni mogoče opravljati v oddelku podaljšanega bivanja."

Mogoče bo še ta informacija komu koristila...
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Mladi imajo še danes možnost nabiranja informacij o nadaljnjem šolanju. Za lažjo odločitev so na...
Odgovori
0
Ogledi
77
  • Članek
Po še nerešenem zapletu ob glasovanju o dopolnilu k zakonu o izvrševanju proračuna bo DZ...
Odgovori
0
Ogledi
269
  • Članek
Vabljeni na srečanje iz serije spletnih dogodkov »Vključi (v)se v Erasmus+. Dogodek bo posvečen...
Odgovori
0
Ogledi
281
  • Članek
Priročnik o duševnem zdravju, ki ga učitelji te dni razdelujejo učenkam in učencem devetega...
Odgovori
0
Ogledi
320
  • Članek
Letošnji svetovni dan učiteljev, 5. oktober, je posvečen vprašanju pomanjkanja ustrezno...
Odgovori
0
Ogledi
581
  • Članek
Vsi, ki bi želeli pomagati prizadetim v poplavah, lahko odslej pomoč ponudijo s posebno...
Odgovori
0
Ogledi
465
  • Članek
V ujmah so bili močno poškodovani tudi nekateri vrtci in šole. Na ministrstvu za izobraževanje...
Odgovori
0
Ogledi
442

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu