Laborant - delovne ure?

Trenutno berete:
Laborant - delovne ure?

Pridružen
4. sep 2019
Prispevki
2
#1

Lep pozdrav!

Dobila sem delo kot laborant, ampak zal ne razumem razlage ur.
Torej, zaposlitev je za 18,5 ur na teden (vem, da je polna obveznost delovnega casa za laboranta 30 ur na teden). Imam 62,2% delovno obveznost. Laborant je 22. placilni razred.
Ravnateljica mi je rekla, da je to 24,5 delovnih ur na teden.
Sedaj pa mi ni jasno-kaj so to delovne ure? V cem so drugacne od teh 18,5?
In pa - ce je neto placa za 22. placilni razred 706 evrov, koliko dobim potem jaz? 62% od teh 706 evrov ali ne? Ali je neto placa 706 evrov samo, ce delas 40 ur na teden?

Hvala vam !
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

30 ur je delo laboranta in je 100% zaposlitev. 18,5 je 62% zaposlitev (18,5 : 30); 62% od 40 delovnih ur na teden, znaša 24,8 delovnih ur (40×0,62). Tvoja plača bo glede na procente zaposlitve; 62% od neto plačnega razreda.
 
Pozdravljeni,

sem laborant na osnovni šoli in imam 55% zaposlitev. Zanima me koliko ur moram biti prisotna na šoli, saj sem zgoraj brala da je 30 ur delo laboranta in to je 100% zaposlitev. Jaz moram biti prisotna 22 ur na teden, torej kot da imam 40 urni delavnik. Ali je to pravilno? Ali bi mogla biti prisotna samo 16,5 ur? Hvala vam za pojasnitev.

Lep pozdrav!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni. Je pripravljen kdo deliti dnevne priprave za laboranta v OŠ? Hvala, Mateja
Odgovori
0
Ogledi
1.657
  • Članek
Slovenija je prevzela eno izmed petih tehničnih delovnih skupin v projektu Evropska platforma za...
Odgovori
0
Ogledi
193
  • Članek
V torek, 4. julija 2023, je v prostorih Ministrstva za vzgojo in izobraževanje potekala 9. seja...
Odgovori
0
Ogledi
449
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
423
Zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo ravnatelja, da...
Odgovori
0
Ogledi
881
Pozdravljeni, ne najdem odgovora zato ga zastavljam tukaj. Od septembra sem zaposlena kot drugi...
Odgovori
0
Ogledi
1.042

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu