Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Kako vam gre ucenje? :) se mi zdi, da sem vsaki dan manj motivirana, glede na situacijo.. zgleda da se vsaj mesec, dva ne bo nic 🙄
Jaz si delam se nekaj svojih zapiskov. Najprej sem se zaletela, zdaj pa popusca zagnanost. 😟
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem pa dobila v ponedeljek nepopolno prijavo, ki jo moram dopolnit, zdaj se mi vse še zavlačuje s papirji, saj vrtec ni vsak dan odprt in če bo sreča jutri pošljem kar pa pomeni spet 1 teden dolgega čakanja na odgovor.. Motivacija za učenje pa seveda s tem pade dol, sploh dokler ne veš ali je prijava 100%
Imam občutek, da se bom raje lotila pisanja diplome naprej 😔
 
Ko smo ravno pri učenju me zanima eno vprašanje... ima kdo "pameten" odgovor na vprašanje o razliki med slovenskim in evropskim varuhom človekovih pravic? Kdaj se torej obrniti na slovenskega in kdaj evropskega? :)
 
Ko smo ravno pri učenju me zanima eno vprašanje... ima kdo "pameten" odgovor na vprašanje o razliki med slovenskim in evropskim varuhom človekovih pravic? Kdaj se torej obrniti na slovenskega in kdaj evropskega? :)

Evropski vlaga pritožbe proti institucijam EU, slovenski za slovenske.. jas si to tako razlagam, nevem pa ce je pravilno.
 
Evropski vlaga pritožbe proti institucijam EU, slovenski za slovenske.. jas si to tako razlagam, nevem pa ce je pravilno.
Js si tut tak razlagam, sam hkrat pa so naše institucije tut insiltitucije eu a ne... razumem, da se na nasega ne morem obrnat, ce imam tezave z zakonom kire druge drzave...se pa lahko na evropskega, ce imam tezave pri nas? Al to zadeva samo druge drzave eu... ne vem, ce me razumes :)
 
Punce, jaz imam pa eno vprašanje glede prijave. Na prijavi je treba izpolniti pod tretjo točko izobrazbo. Sama se končala drugo stopnjo socialne pedagogike, saj je prav da potem zapišem tam kjer piše pedagoško-andragoška izobrazba, kajne?
 
Punce, jaz imam pa eno vprašanje glede prijave. Na prijavi je treba izpolniti pod tretjo točko izobrazbo. Sama se končala drugo stopnjo socialne pedagogike, saj je prav da potem zapišem tam kjer piše pedagoško-andragoška izobrazba, kajne?

Jaz mislim,da sem zapisala pomočnica vzgojiteljice. In to je bilo to.
 
Sem poklicala na ministrstvo in so rekli, da napišem pod tisto točko, kjer je zapisan visokošolski zavod (diploma).
Pa še eno vprašanje: Dokazilo o organizatorju, iz katerega je razviden obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti. To velja za tiste, ki pod delovne izkušnje napišejo še pod zadnjo točko (neposredna aktivnost z namenom VIZ), ali moram tudi sama kaj napisat?
Hvala punce!
 
Sem poklicala na ministrstvo in so rekli, da napišem pod tisto točko, kjer je zapisan visokošolski zavod (diploma).
Pa še eno vprašanje: Dokazilo o organizatorju, iz katerega je razviden obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti. To velja za tiste, ki pod delovne izkušnje napišejo še pod zadnjo točko (neposredna aktivnost z namenom VIZ), ali moram tudi sama kaj napisat?
Hvala punce!
jas nisem tega poslala, sem opravljala usposabljanje na delovnem mestu... in je dokumentacija ustrezala. Poslala sem samo pisno porocilo mentorja.
So kaj rekli, kdaj mislijo izvajat strokovne?:)
 
Je rekla, da zaenkrat ne mislijo nič preko spleta oz. videa, ker kao to ni neka nujna zadeva. Da pa se jih precej prijavlja zdej. Očitno bodo počakali, da gredo izredne razmere mimo in potem akcija :)
 
Mene pa nekaj druga zanima... glede na to, da tisti, ki so imeli datum izpita takrat, ko so se zacele odpovedi so verjetno ze vlozili prijavo kaksen mesec prej. (Predvidevam) Torej se bodo morali cez kaksen mesec najkasneje zacet strokovni? Saj se bo takrat iztekel 90-dnevni rok... ali narobe predvidevam? Glede na to, da ni razglašeno izredno stanje v državi...
 
Sem poklicala na ministrstvo in so rekli, da napišem pod tisto točko, kjer je zapisan visokošolski zavod (diploma).
Pa še eno vprašanje: Dokazilo o organizatorju, iz katerega je razviden obseg aktivnosti in poročilo kandidata o opravljeni aktivnosti. To velja za tiste, ki pod delovne izkušnje napišejo še pod zadnjo točko (neposredna aktivnost z namenom VIZ), ali moram tudi sama kaj napisat?
Hvala punce!
Upam, da nisem prepozna...
Mene pa nekaj druga zanima... glede na to, da tisti, ki so imeli datum izpita takrat, ko so se zacele odpovedi so verjetno ze vlozili prijavo kaksen mesec prej. (Predvidevam) Torej se bodo morali cez kaksen mesec najkasneje zacet strokovni? Saj se bo takrat iztekel 90-dnevni rok... ali narobe predvidevam? Glede na to, da ni razglašeno izredno stanje v državi...
js mislim (upam), da bojo poskusli vse opravit v 90dnevnem roku...sej je čas še do 15.7. ... ampak izredno stanje pa v državi je razglašeno... al ne?
 
Upam, da nisem prepozna...

js mislim (upam), da bojo poskusli vse opravit v 90dnevnem roku...sej je čas še do 15.7. ... ampak izredno stanje pa v državi je razglašeno... al ne?
ne ni, trenutno delujejo na podlagi zakona o preprečevanju nalezljivih bolezni... uradne razglasitve izrednega stanja ni bilo pa mislim da je ne bo:) cepa se motim pa me prosim naj kdo popravi.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
528
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.625
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu