Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla! Jaz sem prijavo poslala 18.3. Včeraj, 23.3. so mi odgovorili, da je moja dokumentacija popolna in bom razvrščena k opravljanju v roku 90ih dni. Datum pa izvem najkasneje 14 dni pred rokom. To je to :) upam, da bo res tako :)
 
Tudi jaz zdej hitim s pisanjem seminarske naloge. Upam, da oddam v prvih dneh aprila in da pridem na vrsto še do septembra :) Imam občutek, da bodo te izredne razmere trajala precej več časa, po mojem bodo mogli narediti nek plan b teh strokovnih :) lp
 
Tudi jaz sem ta teden dobila obvestilo, da izpolnjujem pogoje in da bom obvrscena 14 dni pred izpitom. Zdaj pa veselo na delo.
 
Upam, da bo res. Vsak dan hodim v nabiralnik pa nobene pošte,

Upam, da bo, se mi že kar vleče teden od vsega čakanja :innocent:
Bo potem do koncnega datuma zelo hitro minilo glede na obseznost gradiva. 🤔😉
 
Pozdravljeni, jaz sem se sicer v tem negotovem času prijavila na strkokovnega (17.3.) in sem že 23.3. dobila odločbo, da izpolnjujem pogoje za pristop k izpitu. Tako, da odgovore pošiljajo. Le datum izpita je velika neznanka :) lp,vsem
 
Je kdo med vami tukaj, k uram za strokovni izpit uveljavljal ure dela preko študentskega servisa? Zanima me kako naj bi izgledalo poročilo, ki ga moraš napisati sam. In pa ali manjkajoče dokumente ob nepopolni prijavi na ministrstvo samo pošlješ ali je potrebno napisati da pošiljaš ponovno in dopolnujeješ nepopolno prijavo?
 
Ob 1. prijavi nisem zraven pošiljala potrdila o urah preko študentskega dela in nisem tega izpolnila na prijavnici, ali kdo ve če je dovolj da pošljem potrdilo in poročilo ali bi morala še enkrat izpolniti prijavnico in dopolniti?
 
Ob 1. prijavi nisem zraven pošiljala potrdila o urah preko študentskega dela in nisem tega izpolnila na prijavnici, ali kdo ve če je dovolj da pošljem potrdilo in poročilo ali bi morala še enkrat izpolniti prijavnico in dopolniti?
Jaz se spomnim, da mi je enkrat ena razlagala da je mogla vse še enkrat poslat sam to je eno leto nazaj...mogoce poklices na ministrstvo pa vprasas?
 
Jaz se spomnim, da mi je enkrat ena razlagala da je mogla vse še enkrat poslat sam to je eno leto nazaj...mogoce poklices na ministrstvo pa vprasas?
Dobila sem pošto, da imam nepopolno prijavo in da moram poslat en dokument še in so mi napisali da naj v zadevo napišem številko ki jo imam v tem pismu ki sem ga dobila. Zraven pa bi poslala še ure preko študenta, ki pa jih v prvo nisem zato imam manjši problem ali naj prijavo pošljem še enkrat in dodam enako številko zadeve. V prijavi je namreč potrebno pri 4. točki izpolnit glede ur za delo preko študenta 🤔
 
Dobila sem pošto, da imam nepopolno prijavo in da moram poslat en dokument še in so mi napisali da naj v zadevo napišem številko ki jo imam v tem pismu ki sem ga dobila. Zraven pa bi poslala še ure preko študenta, ki pa jih v prvo nisem zato imam manjši problem ali naj prijavo pošljem še enkrat in dodam enako številko zadeve. V prijavi je namreč potrebno pri 4. točki izpolnit glede ur za delo preko študenta 🤔
Jaz bi naredila tako kot praviš ti :)
 
Kako vam gre ucenje? :) se mi zdi, da sem vsaki dan manj motivirana, glede na situacijo.. zgleda da se vsaj mesec, dva ne bo nic 🙄
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
349
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
329
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.615
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu