Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

jaz sem prijavo poslala 4.3., 11.3. prejela obvestilo o popolni vlogi, 14.3. prejela datum zagovora (1.4.), potem pa 16.3. prejela obvestilo o odpovedi izpitnega roka. Piše pa: Obveščamo vas, da je vaš predvideni izpitni rok za strokovni izpit odpovedan in prestavljen za nedoločen čas.

Meni so rekli, da bodo morali tudi na ministrstvu podaljšati ta čas za opravljanje strokovnih izpitov. In še, da ko dobim nov datum, ne bo več 14 dni pred datumom zagovora (kot naj bi bilo po pravilih), ampak prej.

Sem pa slišala, da že začnejo z zagovori diplomskih in magistrskih preko Skypa, tako da čisto možno, da bodo tudi z strokovnimi začeli, kaj pa vem. :)
 
Pozdravljeni,

morda veste, če to velja tudi za tiste, ki še nismo dobili datuma. Torej, če bomo o datumu obveščeni manj kot 14 dni prej.

Hvala in lep pozdrav
 
Pozdravljeni,

jaz sem prijavo poslala 4.3., 11.3. prejela obvestilo o popolni vlogi, 14.3. prejela datum zagovora (1.4.), potem pa 16.3. prejela obvestilo o odpovedi izpitnega roka. Piše pa: Obveščamo vas, da je vaš predvideni izpitni rok za strokovni izpit odpovedan in prestavljen za nedoločen čas.

Meni so rekli, da bodo morali tudi na ministrstvu podaljšati ta čas za opravljanje strokovnih izpitov. In še, da ko dobim nov datum, ne bo več 14 dni pred datumom zagovora (kot naj bi bilo po pravilih), ampak prej.

Sem pa slišala, da že začnejo z zagovori diplomskih in magistrskih preko Skypa, tako da čisto možno, da bodo tudi z strokovnimi začeli, kaj pa vem. :)
meni pa je bilo receno tako, da vsi tisti ki ste ze enkrat prejeli datum za opravljanje, vas lahko kasneje obvestijo prej kot v 14 dneh (naj bi bilo 2-3 dni). Ker je datum prestavljen. Nam ki pa se nismo dobili datuma pa ne.. nevem:) rajsi me motivirajte malo za ucenje 😀 kako vam kaj gre? Kako se “date” zraven?
 
Pozdravljeni,

jaz sem prijavo poslala 4.3., 11.3. prejela obvestilo o popolni vlogi, 14.3. prejela datum zagovora (1.4.), potem pa 16.3. prejela obvestilo o odpovedi izpitnega roka. Piše pa: Obveščamo vas, da je vaš predvideni izpitni rok za strokovni izpit odpovedan in prestavljen za nedoločen čas.

Meni so rekli, da bodo morali tudi na ministrstvu podaljšati ta čas za opravljanje strokovnih izpitov. In še, da ko dobim nov datum, ne bo več 14 dni pred datumom zagovora (kot naj bi bilo po pravilih), ampak prej.

Sem pa slišala, da že začnejo z zagovori diplomskih in magistrskih preko Skypa, tako da čisto možno, da bodo tudi z strokovnimi začeli, kaj pa vem. :)

Glede na to da, bi zaceli preko skypa mocno dvomim, ker sem takoj vprasala o tem, ampak so rekli, da o tem ne razmisljajo, saj strokovni izpiti niso tako nujna zadeva, da bi jo resevali na ta nacin... 🤔🤔
 
Drugače pa, danes so na spletni strani objavili: Izvajanje strokovnih izpitov je v tem trenutku odpovedano in prestavljeno za nedoločen čas.
 
meni pa je bilo receno tako, da vsi tisti ki ste ze enkrat prejeli datum za opravljanje, vas lahko kasneje obvestijo prej kot v 14 dneh (naj bi bilo 2-3 dni). Ker je datum prestavljen. Nam ki pa se nismo dobili datuma pa ne.. nevem:) rajsi me motivirajte malo za ucenje 😀 kako vam kaj gre? Kako se “date” zraven?

Meni je zelo pomagalo, da sem res ˝presortirala˝ gradivo. Imela sem namreč ogromno gradiva (iz forumov, spletnih strani, natisnjene zakone, od prijateljice,...) in ko sem gledala te kupe, me je vedno minilo.
Potem sem pa se lotila čistke, sortirala kar se ponavlja, in to je to. Zdaj mi je ostal ˝razumen˝ kupček ..˝razumen˝. ;)
 
Po telefonskem klicu na MIZŠ so mi rekli, da za enkrat ne razmisljajo o opravljanju strokovnega izpita online, saj je trenutno 40 prijav, ki so na cakanju in MIZŠ lahko do poletja izpelje izpite za vse dosedanje prijavljene kandidate.
 
Meni je zelo pomagalo, da sem res ˝presortirala˝ gradivo. Imela sem namreč ogromno gradiva (iz forumov, spletnih strani, natisnjene zakone, od prijateljice,...) in ko sem gledala te kupe, me je vedno minilo.
Potem sem pa se lotila čistke, sortirala kar se ponavlja, in to je to. Zdaj mi je ostal ˝razumen˝ kupček ..˝razumen˝. ;)

se ze dolgo ucis? Imam veckrat obcutek da vec se ucim, manj vem:)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
348
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
327
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
293
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.614
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu