Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Pridružen
15. sep 2019
Prispevki
74
Ojla!
Zanima me ali se ima v tem času kdo namen prijaviti na strokovca? Vem, da ga trenutno ne izvajajo, ampak me skrbi, da če bom predolgo čakal sploh do julija ne bom več prišla na vrsto... pošte so zaenkrat še odprte...kaj če kmalu ne bodo več?
Hvala za vaša mnenja :)
Lp
Mateja
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Matejka pa imate že vse papirje na kupu za odposlat? Nevem kako jih dobiti ko je vrtec zaprt, prav ta teden sem se nameravala prijavit, skoraj nujno mi je da ga imam do avgusta opravljenega zaradi službe :(
 
Dokler je datum pred poletjem (seveda če naredim v 1. me ne moti). Me pa malo skrbi, ker so nekateri pisali, da ko se bodo izpiti pričeli, bojo dali v 6. prestavo in bomo datume zagovorov izvedeli 2 – 3 dni prej... Jaz sem mela papirje na kupu, ker sem že kakšen mesec odlašala s prijavo ... tako da zdaj sem pa rekla ni več heca ... Incyka pokliči v tajništvo ... možno, da pisarne vseeno delajo določene ure? Tudi jaz ga moram imeti do septembra ... upam, da uspe... :)
 
Ojla, se jas se pridruzujem tej temi.. s tem, da imam jas malo drugacno vprasanje. Prejsni teden v sredo pred vsem tem izbruhom sem se prijavila na strokovnega. Zdaj pa nevem, naj pricakujem zdaj te dni kako posto ali ne? Vsaj o prejeti dokumentaciji:) uf, kar groza me je zdaj te negotovosti 😀
 
Jaz mislim da vsaj odgovor, da so prejeli pošto oz. prijavo bi ti mogli poslati... čudno, da še niso, čeprav imajo najbrš preveč dela z vzpostavljanjem pa diktiranjem poučevanja učenja na daljavo... mi bomo verjetno še kar čakali na datum, glede na to, da imajo prednost vsi tisti, ki so ga že imeli, pa ga niso izpeljali... jaz sam upam, sa se jim naše prijavno pismo kje ne izgubi... :)
 
Matejka, ti si se opogumila in prijavila? Jas sem v teh dnevih tudi misla dat v 6 prestavo in se ucit na polno, otroka pa dat babici takrat, pred izbruhom virusa. Zdaj pa je vse skupaj zelo otezeno, glede na to da smo vsi ves cas doma in se kar skrivam po hisi, da spravim skupaj vsaj 3 ure na dan... 9-mesecnik in 4 letnik. Noro:) upam, da mi rata.. ce bojo res tako brzinski potem po koncu.
 
Jaz sem se prijavila ja, zame je tole odealen čas za učenje, ker nimam otrok. Ti pa če spraviš 3h/dan učenja notr mislim, da bo čist zadostovalo, če še nisi dobila datuma. Ker bo pomojem trajalo še kar nekaj časa vse skupaj :)
 
Ojla, se jas se pridruzujem tej temi.. s tem, da imam jas malo drugacno vprasanje. Prejsni teden v sredo pred vsem tem izbruhom sem se prijavila na strokovnega. Zdaj pa nevem, naj pricakujem zdaj te dni kako posto ali ne? Vsaj o prejeti dokumentaciji:) uf, kar groza me je zdaj te negotovosti 😀

Ko so mi sporocili, da odpade izpit (morala bi ga imeti 16.3) so rekli, da tudi zaposleni ne bodo delali neposredno na MIZŠ, ampak delajo vsi od doma.
 
Upam samo da vsi pridemo na vrsto do 15.7. drugače adijo služba, imam pogodbo samo do zadnjega avgusta, pa da naredimo v prvo, da nas glede na situacijo ne bodo preveč strogo obravnavali 😔
 
Ojla, se jas se pridruzujem tej temi.. s tem, da imam jas malo drugacno vprasanje. Prejsni teden v sredo pred vsem tem izbruhom sem se prijavila na strokovnega. Zdaj pa nevem, naj pricakujem zdaj te dni kako posto ali ne? Vsaj o prejeti dokumentaciji:) uf, kar groza me je zdaj te negotovosti 😀


Hojla. Tudi jas sem poslala in se nic nisem prejela.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
522
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
364
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
324
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
292
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.611
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu