Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Sem naredila, upam, da bos znala brati za mano.. Spodaj sem dodala se nekajbesed, ki jih mi uporabljamo (pac krajevni govor) 😊
[/QUOTE]
 

Priponke

  • 1591038661708284708921032774615.jpg
    1591038661708284708921032774615.jpg
    123,3 KB · Ogledi: 155
Pa da nam jih ne spremenijo zadnjo minuto 😅
To najbolj!! Upam, da ostane tako.. drugace pa lahko samo molis v visave, da uspe tudi pri drugi komisiji..

Se vedno ne vem.. v katerem jeziku ste odgovarjale? Zborni ali knjizni pogovorni? Verjetno pogovorni? Me je strah, da bom kaksno po domace rekla, pa jim ne bo vsec 😁
 
To najbolj!! Upam, da ostane tako.. drugace pa lahko samo molis v visave, da uspe tudi pri drugi komisiji..

Se vedno ne vem.. v katerem jeziku ste odgovarjale? Zborni ali knjizni pogovorni? Verjetno pogovorni? Me je strah, da bom kaksno po domace rekla, pa jim ne bo vsec 😁
To se tudi sama sprašujem.. Razmisljati, da bos vse prav odgovoril pa se na jezik zraven misliti, ker te vmes med ustavo in zakonodajo, tisti za slovenščino najbrž pozorno poslusa 🙄
 
To najbolj!! Upam, da ostane tako.. drugace pa lahko samo molis v visave, da uspe tudi pri drugi komisiji..

Se vedno ne vem.. v katerem jeziku ste odgovarjale? Zborni ali knjizni pogovorni? Verjetno pogovorni? Me je strah, da bom kaksno po domace rekla, pa jim ne bo vsec 😁
V knjižnem pogovoru itak. Pa še vmes sem kaj po naše potegnila sigurno 🤦‍♀️😄 Zato pa pomoje tudi vprašanje o mojem narečju 😄
 
Zdravo:) Mene pa zanima kaj bi vi povedali o primarni in sekundarni zakonodaji eu?:) In pa kaj lahkk povem koga volijo drzavljani neposredno-poslance in predsednika? koga pa posredno
 
Zdravo:) Mene pa zanima kaj bi vi povedali o primarni in sekundarni zakonodaji eu?:) In pa kaj lahkk povem koga volijo drzavljani neposredno-poslance in predsednika? koga pa posredno
O zakonodaji je ena zapisala odgovor na strani 28, poglej tam.
Glede posrednih volitev pa so volitve, kjer se glasuje politicne skupine oz stranke, ki same izberejo svoje clane (volitve v DS).

Glede ustave lahko karkoli samo poguglas.. je tako najlazje in najbolj ziher, ker imajo vse na internetu.
Npr. Portal DZ - Volitve in volilni sistem
 
Eno dilemo imam.. V zakonu v šoli, je bilo spremenjeno, da sola v naravi spada pod obvezni program, v pravilniku o financiranju pa pise da spada pod razširjeni program... Kaj je sedaj prav? 🤔
 
Jaz bi rekla, da spada pod obvezni - namrec poteka strnjeno, namesto pouka.. ker ce se ga ne udelezis, moras v soli bit v katerem drugem razredu (torej imeti pouk). Tako da bi ga jaz dala pod obveznega :) razsirjen je izbirni, gre za prostovoljno vkljucevanje.. no, moje "znanje in mnenje"
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
675
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
443
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
426
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
400
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
363
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.940
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.077

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu