Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ali je bila pri vas ista sestava izpraševalcev kot ste jo dobila na obvestilu.domov? Kaj so vsi trije skupaj in poslušajo ali so posebej in greš najprej k enemu,potem drugemu,....?
 
Ali je bila pri vas ista sestava izpraševalcev kot ste jo dobila na obvestilu.domov? Kaj so vsi trije skupaj in poslušajo ali so posebej in greš najprej k enemu,potem drugemu,....?
Vsi 3 skupaj. Komisija je bila ista kot na obvestilu... Ne se pa zanašati na to... V eni izmed komisij mislim da je bila menjava ene od izprasevalk.
 
Napredovanje vzgojitelja:.mentor, svetovalec, svetnik
V kaj napreduje pa ravnatrlj...saj ne piše?
 
Upam... torej je prav tisto prvo, ste se tudi vi učili po tistem? Ker tudi pri drugem piše v drugem odstavku: vzgojitelj lahko napreduje v mentorja ... itd ...
V drugem listu v 8. členu vam najprej piše za napredovanje ravnatelja, strok.del. v mentorja svetnika svetovalca, pod enakim členom v naslednjem odstavku pa za vzgojitelja. Učila sem se napredovanje za vzg.
 
Živijo,

tudi jaz imam dve vprašanji:
- Kaj bi odgovorili na vprašanje o prehodnih in končnih določbah pri OŠ?
- Kako je z angleščino v 1. razredu? Če prav razumem, se sedaj izvaja kot del obvezni predmet? Od katerega leta je tako?

Hvala za odgovore!
 
Jaz sem prijavo poslala v ponedeljek. Danes sem prejela odločbo o izpolnjevanju pogojev. Zdaj čakam pošto z datumom. Javim, ko jo dobim.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
527
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
350
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
330
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.622
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu