Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mene pa zanima še eno bolj tak "smešno" vprašanje, kako izgovoriti ko pri primarni zakonodaji pri naštevanju pogodb, omeniš pogodbo iz Nice. Tako kot se napiše Nice, ali Najc ali kako? 😄🤯
 
Nazadnje urejeno:
Na koncu mi je dala za prebrat poved kjer je pisalo hrbed in je želela vedeti zakaj prihaja do te napake- asimilacija oz. prilikovanje - vprasanje komisije pri slo.

Hmm... kaj bi naj to bilo? Je vec variant? 🤷🏻‍♀️
Hvala vam! In vsem zelim vso sreco!
 
Ja, na mojo željo. Samo jaz se tam ne znajdem najboljše. So pomešani.
Na koncu mi je dala za prebrat poved kjer je pisalo hrbed in je želela vedeti zakaj prihaja do te napake- asimilacija oz. prilikovanje - vprasanje komisije pri slo.

Hmm... kaj bi naj to bilo? Je vec variant? 🤷🏻‍♀️
Hvala vam! In vsem zelim vso sreco!

Hm, tukaj pa ne bi vedla, kaj točno povedat. Je bilo dovolj to, da si rekla, da gre za asimilacijo? Pa si naredila?
 
Pozdravljeni. Katero dokumentacijo vodi razrednik? Sicer imam tisto prilogo iz pravilnika, ampak vseeno me zanima, če kdo ve, kaj od te dokumentacije je naloga razrednika.
 
Pozdravljeni. Katero dokumentacijo vodi razrednik? Sicer imam tisto prilogo iz pravilnika, ampak vseeno me zanima, če kdo ve, kaj od te dokumentacije je naloga razrednika.
Zapisniki (izrek opomina npr.), evidence, piše spričevala .. analiza uspešnosti oddelka (napredovanje učencev, podatki o popravnih izpitih), vodi dnevnik oddelka, izpolnjuje matični list učenca.

Če nimam prav, naj me nekdo popravi, dopolni.. :)
 
Ojla! Mene pa zanima tole:
Ali je vzgojnih programov več ali samo eden? Po ZOFVI sodeč so trije... vzgojni program domov za učence, vzgojni program dijaških domov in vzgojni program za otroke in mladostnike s PP. Imam prav?
 
Mi lahko prosim nekdo po kmečko razloži zakonsko iniciativo? Predvsem tist postopek, ko gre cez branja..
Pa se eno, ali je lahko slovenska zastava brez grba?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
522
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
364
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
324
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
292
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.611
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu