Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hvala :) js sploh v katalogu nisem zaznala vabila in to, tako da to sploh še nisem gledala. Joj joj
Res je, jaz tudi ne, sem šla iskat ko sem zasledila na tem forumu, groza res kako te lahko presenetijo... sem kar izgubila upanje... je pa na tej strani res vse osnovno izluščeno in sem sigurna da je dovolj.
 
Kaj vse si navedla pri načrtu ocenjevanja? A kaj v smislu, da se testi razporedijo, da sta največ 2 v tednu itd?
Pa seveda cestitke! 😊

Hvala za čestitke!
Ma ne ne...tukaj je bilo mišljeno, da se glede na kataloge znanja določi kriterije, število ocen v letu, vrste ocenjevanje (pisno, ustno, pri naš še neobvezna ocena - eseji, seminarske, govorni nastopi,...)
Pač iz lastnih izkušenj...
 
Hvala za čestitke!
Ma ne ne...tukaj je bilo mišljeno, da se glede na kataloge znanja določi kriterije, število ocen v letu, vrste ocenjevanje (pisno, ustno, pri naš še neobvezna ocena - eseji, seminarske, govorni nastopi,...)
Pač iz lastnih izkušenj...

Zanima me, res me zanima 😀 prides not.. postavi vprasanje, vsi gledajo v tebe ti pa mores izblebetat? Tako si predstavljam 😀 ce ne znas pa se gledate 😀
 
Neeeee, kje pa...Te dopoldnjujejo, ti še kej zraven razložijo (ker si ne morejo pomagati :)). Pa poskušajo te čimbolj vodit do pravega odgovora.
Recimo pri ustavi, nisem vedela kako in kaj, pa je rekla, OK, gremo z druge strani, logično...pa smo nekako prišle do prave stvari...
 
Neeeee, kje pa...Te dopoldnjujejo, ti še kej zraven razložijo (ker si ne morejo pomagati :)). Pa poskušajo te čimbolj vodit do pravega odgovora.
Recimo pri ustavi, nisem vedela kako in kaj, pa je rekla, OK, gremo z druge strani, logično...pa smo nekako prišle do prave stvari...
ojoj, hvala za eno nocno moro manj 😃😃😃
 
Kakšen stres je tale izpit, jaz imam danes, sploh ne vem kaj bi si danes še pogledala, podatki kar puhtijo nekam gor med oblake 🙈🙈🙈
 
Ma grem kar po vprašanjih moje komisije in pošiljam pozitivne misli v svet, da me vprašajo kaj od tega in ne menjajo izpraševalcev 🙈😀
Hvala :) popoldne, ob 4ih :)
 
Jaz zadnji dan nisem uspela nič. Enostavno sem se samo vrtela po stanovanju in nisem zmogla pogledati v zapiske...
Predvsem pa priporočam, da se ne zanašajte na vprašanja komisije...
Jaz sem se učila vse (vprašanja sem preletela samo za ponovitev), vendar me je vseeno zeloooooooo prestrašilo dejstvo, da se je komisija spremenila...ma ni nič hudega...mogoče se je pa še na bolje... (sicer sem imela za ustavo enga res fajn strica... :oops:)
 
Kaj potrebujemo da ustanovimo javni vrtec? Sicer imam odgovor v glavi ampak nikjer nimam tega zapisanega.. upam, da mislim prav. Ima kdo kje med zapiski?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
354
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
366
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
332
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.627
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
985

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu