Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni,

vem, da smo trenutno vsi v podobnem 'zosu', zato me zanima nekaj stvari glede literature. Na tej spletni strani je polno zapiskov, vendar me zanima iz katerih točno se vi učite. Kateri se vam zdijo dobri in zajemajo praktično vse? Našla sem veliko stvari, vendar se težko odločim po katerih bi se bilo najbolj smiselno učiti.
Glede prijave na izpit...prijavila sem se kakšen teden nazaj in tedaj mi je bilo rečeno, da zagovori ne potekajo in da ne vedo kdaj se bodo začeli. Če ima kdo kakšne drugačne informacije me naj prosim popravi.

Lep pozdrav in veliko uspeha pri učenju
 
Me zanima, kako bo to vse skupaj potekalo... glede na razmere in glede na to, da nas je res ogromno, ki cakamo. Glede literarure pa sem si jas potegnila dol nekaj kar se mi je v tisten trenutku zdelo najbolj ok, potem pa grem po izpitnih vprasanjih in se tam vidim ce vidim kaj novega, kaj ni v mojih zapiskih. Mi je ze prav mucno vse skupaj, dobene motivacije, neves kaj pricakovati, se mi zdi da sem ze vse pozabla kaj sem se naucila... polek tega pa se vztrajen 10 mesecnik, ki ponoci ne spi in navihan 4 letnik podnevi z viskom energije in se clovek naj uci 😂😀
 
Pravkar mi je gospa na mail odgovorila, da se nimajo nobenih informacij kdaj bi naj priceli s strokovnimi izpiti...
 
Me zanima, kako bo to vse skupaj potekalo... glede na razmere in glede na to, da nas je res ogromno, ki cakamo. Glede literarure pa sem si jas potegnila dol nekaj kar se mi je v tisten trenutku zdelo najbolj ok, potem pa grem po izpitnih vprasanjih in se tam vidim ce vidim kaj novega, kaj ni v mojih zapiskih. Mi je ze prav mucno vse skupaj, dobene motivacije, neves kaj pricakovati, se mi zdi da sem ze vse pozabla kaj sem se naucila... polek tega pa se vztrajen 10 mesecnik, ki ponoci ne spi in navihan 4 letnik podnevi z viskom energije in se clovek naj uci 😂😀



Hvala za informacije. Ja tudi jaz si težko predstavljam kako bo to potekalo. Bo pa definitivno tematika glede ustave in pravice glede svobode oziroma gibanja (glede na to, da imamo omejeno gibanje), nova vlada, potem tudi v OŠ novi pravilniki o ocenjevanju, pouku na daljavo, ... se bo našlo precej novih zadev. Trenutno komaj začenjam z učenjem in upam, da mi uspe vse predelat. Tudi tebi vso srečo z navihanimi otročki ;)
 
Pozdravljeni!

Mene zanima, ali je nujno, da je vseh 5 nastopov pred ravnateljico ali je dovolj pred mentorico - kakšne izkušnje?

LP,

Mojca
 
Zdravo, baje ni nujno. 🙂 Meni je ravnateljica rekla, da mora bit prisotna vsaj na treh, slisim pa od drugih, da pri nekaterih niti ne hodijo.
 
Verjetno je delno odvisno tudi od striktnosti ravnatelja in njegovega/njenega podpisa...
 
Pozdravljeni,

ali ima že morda kdo kakšen nov podatek o začetku opravljanja strokovnih izpitov? Ali je kaj novega na tem področju?

Hvala in lp,

Janja
 
Jaz sem v torek klicala, pa mi je gospa rekla, da ne pricakujejo pricetka pred 1.6, vendar to ni uradno, ker nimajo nobenih informacij od nadrejenih
 
Jaz sem v torek klicala, pa mi je gospa rekla, da ne pricakujejo pricetka pred 1.6, vendar to ni uradno, ker nimajo nobenih informacij od nadrejenih


Hvala za informacijo. Bomo videli kaj bo po 1. maju glede na to, da bi se naj odpirale šole in vrtci. Če ne bo tukaj nobenih novic, bom konec drugega tedna poklicala in vprašala. Bom javila.
P.s. kako dolgo se že približno učite oziroma v kolikšnem času je možno predelati vso snov?

Lp,

Janja
 
Jaz sem v torek klicala, pa mi je gospa rekla, da ne pricakujejo pricetka pred 1.6, vendar to ni uradno, ker nimajo nobenih informacij od nadrejenih
Hvala za informacijo. Bomo videli kaj bo po 1. maju glede na to, da bi se naj odpirale šole in vrtci. Če ne bo tukaj nobenih novic, bom konec drugega tedna poklicala in vprašala. Bom javila.
P.s. kako dolgo se že približno učite oziroma v kolikšnem času je možno predelati vso snov?

Lp,

Janja

Porabila sem dober mesec za vse izpiske, ucim se zdaj dobra dva tedna.. in ja, se mi zdi se vedno da nevem nic ali pa sem tako hudo nemotivirana trenutno:)
 
Hej :). A ima katera namen klicati danes, glede na to, da imamo nove informacije o odpiranju vrtcev, šol?
lp :)
 
Kdaj mislite, da bi se saceli izvajati strokovni, v kolikor se bodo vrtci in sole res odprle 18.5?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
690
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
455
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
428
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
406
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
367
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.965
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.089

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu