Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz imam tako
 

Priponke

  • 20200607_083913.jpg
    20200607_083913.jpg
    199,3 KB · Ogledi: 240
Obvezni in razširjeni program? Ali podaljšano bivanje se vedno poimenujemo PB ali upostevamo spremembo poimenovanja iz leta 2018? Šola v naravi po zakonu spada med obvezni, pri predmetnik pa med razširjeni program? Kako bi vi povedali?
 
Obvezni in razširjeni program? Ali podaljšano bivanje se vedno poimenujemo PB ali upostevamo spremembo poimenovanja iz leta 2018? Šola v naravi po zakonu spada med obvezni, pri predmetnik pa med razširjeni program? Kako bi vi povedali?
Eh sem že ugotovila, tisto je bil samo predlog za spremembo..
 
Pozdravljeni,
ali bi mi znal kdo povedat, katere pravice se SME omejiti v času izrednega ali vojnega stanja?
Hvala :)
 
Ali je svet zavoda in svet vrtca eno in isto? Ker vidim pri vprasanjih od izprasevlcev da to dost sprasujejo in nisem ziher zdej ali je isto ali je to se kaksna tretji svet za katerega nevem, ker v zapiskih nimam tega 🤔
 
Kje je seznam s komisijami? Zunaj pri vhodu ali kje notri na hodniku?
 
Ali bi znal kdo odgovoriti:
Nebesedna komunikacija - tudi v pisavi.

Razumem kaj je nebesedna komunikacija, ne razumem pa kako je lahko povezana s pisavo.

Hvala za kakršnekoli predloge :)
 
Tudi jaz bi rekla, da je tako. Stilska urejenost besedila. Pravilna izbira pisave glede na to, komu je besedilo namenjeno. Dodajanje slik/fotografij. Velikost naslovov in izbira barv pisave. Preveč žive barve tudi niso primerne.
Pri pisanju na roko pa je pomembno, da je besedilo čitljivo napisano. Bi rekla, da na ta način tudi kažemo spoštovanje do bralca. Nekaj v tem smislu :)
 
Kje je seznam s komisijami? Zunaj pri vhodu ali kje notri na hodniku?
Ko vstopis takoj na desno, obrnjen proti zunanjosti. Nisem prepricana, ce se vidi ven, ker so taka stekla, sem zelela pogeldat ko sem odhaja in sem seveda pozabila. In potem se seznam pred vsako sobo. Na tem v avli lahko komot preveris prej. :)
 
Ali so maske se vedno obvezne pri opravljanju? Tisi ki ste ze ta teden imeli izpit, ali ste jo se imeli? Namrec imam nasledni teden v torek in je povsod zdaj s temi maskami cela zmeda zato me malo zanima 🙂
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
530
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
351
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
365
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
331
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
297
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.625
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu