Koronavirus in strokovni izpit

Trenutno berete:
Koronavirus in strokovni izpit

Priponke

  • 15905027561336246483270702421219.jpg
    15905027561336246483270702421219.jpg
    142,7 KB · Ogledi: 171

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zasledila sem, da naj bi od leta 2014 zakonodajni referendum lahko zahtevalo samo najmanj 40 tisoč volilcev. Meni v zapiskih od ustave piše še 1/3 poslancev in državni svet. Kaj je sedaj prav?
 
Zdaj pa eno vprašanje, za katerega me je sram da ga sploh pišem :D ampak sem zasledila že najmajn 5 različnih odgovorov. Kateri so strokovni delavci vrtca? In kateri so delavci vrtca?
 
A mogoče kdo ve:

"kaj se zgodi v primeru, ce se starsi ne strinjajo z DSPjem? Pac mu ne ponudimo?

Kako bi kot uciteljica posredovala v primeru, ce bi me starsi prepricevali, da je z otrok vse v redu, ce bi pa sami videli da ni?"


Malo se mi že meša 😵
 
Ojla!
Jaz sem imela danes izpit in bi vas rada malo pomirila :). Imela sem super izpraševalke (Jakič Brezočnik, Vidmar Mandič, Požlep) in res so dajale povsem osnovna vprašanja (jih bom napisala pod izpraševalke). Če se kje zatakne ali ne razumeš vprašanja kamot pomagajo. Malo je smotano zaradi mask, drugače bi vse skupaj še bolj prijazno delovalo kot je itak že. Probite se sprostiti. Jaz sem zaradi treme drdrala kot navita (sem tu in tam tudi kaj narobe povedala) in sem vmes mogla popit vodo, ker so se mi usta popolnoma izsušila =D. Tako da, samo brez strahu, sproščeno in počasi. Srečno vsem!
 
Ojla!
Jaz sem imela danes izpit in bi vas rada malo pomirila :). Imela sem super izpraševalke (Jakič Brezočnik, Vidmar Mandič, Požlep) in res so dajale povsem osnovna vprašanja (jih bom napisala pod izpraševalke). Če se kje zatakne ali ne razumeš vprašanja kamot pomagajo. Malo je smotano zaradi mask, drugače bi vse skupaj še bolj prijazno delovalo kot je itak že. Probite se sprostiti. Jaz sem zaradi treme drdrala kot navita (sem tu in tam tudi kaj narobe povedala) in sem vmes mogla popit vodo, ker so se mi usta popolnoma izsušila =D. Tako da, samo brez strahu, sproščeno in počasi. Srečno vsem!

Čestitke! Še ena rešena več :)
 
Kaj pa se zgodi če narobe poveš? Te ustavijo?
Mah jaz čisto v temo brcnila nisem z nobenim vprašanjem je pa res, da kdaj ne poveš čisto tako kot si oni zamislijo, uporabiš mogoče napačne izraze, ki pomenijo ne točno to, kot bi si želeli. Ampak če vidijo, da približno veš o čem govoriš, te po tem s podvprašanji in pomočjo pripeljejo do tega, da slišijo kar želijo. Res ni težko. Jaz nisem vedela npr. kaj so premene po zvenečnosti. No in mi je ona po tem teorijo povedala in dajala primere, pol sem pa znala, pa je bila zadovoljna :)
 
Mah jaz čisto v temo brcnila nisem z nobenim vprašanjem je pa res, da kdaj ne poveš čisto tako kot si oni zamislijo, uporabiš mogoče napačne izraze, ki pomenijo ne točno to, kot bi si želeli. Ampak če vidijo, da približno veš o čem govoriš, te po tem s podvprašanji in pomočjo pripeljejo do tega, da slišijo kar želijo. Res ni težko. Jaz nisem vedela npr. kaj so premene po zvenečnosti. No in mi je ona po tem teorijo povedala in dajala primere, pol sem pa znala, pa je bila zadovoljna :)
Zaradi mask ne vidiš čisto dobro kaj si mislijo o tvojih odgovorih, to mi je bilo najhuje, ampak če sem dobila potrdilo so očitno bili zadovoljni :).
 
V katerem dokumentu se šola predstavi - kaj je v njem navedeno? Je to publikacija? Zakaj pravilnik o publikaciji več ni v v veljavi?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Zdravo vsem. Kmalu bom imela zagovor na ministrstvu. Dobila sem seznam izpraševalk, kdo me bo...
Odgovori
5
Ogledi
683
Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
446
Pozdravljeni, zanima me ali je dovolj, da za prijavo na strokovni izpit pošljem samo potrdilo...
Odgovori
2
Ogledi
427
Pozdravljeni, trenutno sem zaposlena na delovnem mestu vzgojitelja v vzgojnem zavodu. Po...
Odgovori
0
Ogledi
404
Pozdravljeni! Kdaj se kot svetovalna delavka lahko prijavim na strokovni izpit? Katere pogoje...
Odgovori
4
Ogledi
367
  • Zaklenjeno
Živijo:) imam vprašanje. Ima kdo skupek vprašanj in odgovorov za strokovni izpit za pomočnika/co...
Odgovori
16
Ogledi
1.956
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.088

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu