Koronavirus in strokovni izpit

Prispevki
56
Hvala :) js sploh v katalogu nisem zaznala vabila in to, tako da to sploh še nisem gledala. Joj joj
Res je, jaz tudi ne, sem šla iskat ko sem zasledila na tem forumu, groza res kako te lahko presenetijo... sem kar izgubila upanje... je pa na tej strani res vse osnovno izluščeno in sem sigurna da je dovolj.

Prispevki
59
Kaj vse si navedla pri načrtu ocenjevanja? A kaj v smislu, da se testi razporedijo, da sta največ 2 v tednu itd?
Pa seveda cestitke! 😊
Hvala za čestitke!
Ma ne ne...tukaj je bilo mišljeno, da se glede na kataloge znanja določi kriterije, število ocen v letu, vrste ocenjevanje (pisno, ustno, pri naš še neobvezna ocena - eseji, seminarske, govorni nastopi,...)
Pač iz lastnih izkušenj...

Prispevki
113
Hvala za čestitke!
Ma ne ne...tukaj je bilo mišljeno, da se glede na kataloge znanja določi kriterije, število ocen v letu, vrste ocenjevanje (pisno, ustno, pri naš še neobvezna ocena - eseji, seminarske, govorni nastopi,...)
Pač iz lastnih izkušenj...
Zanima me, res me zanima 😀 prides not.. postavi vprasanje, vsi gledajo v tebe ti pa mores izblebetat? Tako si predstavljam 😀 ce ne znas pa se gledate 😀

Prispevki
59
Neeeee, kje pa...Te dopoldnjujejo, ti še kej zraven razložijo (ker si ne morejo pomagati :)). Pa poskušajo te čimbolj vodit do pravega odgovora.
Recimo pri ustavi, nisem vedela kako in kaj, pa je rekla, OK, gremo z druge strani, logično...pa smo nekako prišle do prave stvari...

Prispevki
32
Kakšen stres je tale izpit, jaz imam danes, sploh ne vem kaj bi si danes še pogledala, podatki kar puhtijo nekam gor med oblake 🙈🙈🙈

Prispevki
59
Jaz zadnji dan nisem uspela nič. Enostavno sem se samo vrtela po stanovanju in nisem zmogla pogledati v zapiske...
Predvsem pa priporočam, da se ne zanašajte na vprašanja komisije...
Jaz sem se učila vse (vprašanja sem preletela samo za ponovitev), vendar me je vseeno zeloooooooo prestrašilo dejstvo, da se je komisija spremenila...ma ni nič hudega...mogoče se je pa še na bolje... (sicer sem imela za ustavo enga res fajn strica... :oops:)

Prispevki
113
Kaj potrebujemo da ustanovimo javni vrtec? Sicer imam odgovor v glavi ampak nikjer nimam tega zapisanega.. upam, da mislim prav. Ima kdo kje med zapiski?

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Na vrhu