Konvencija o varstvu človekovih pravic in temeljnih svoboščin

Trenutno berete:
Konvencija o varstvu človekovih pravic in temeljnih svoboščin

Pridružen
17. mar 2015
Prispevki
5
Naziv
prof. glasbe
Zavod
Glasbena šola Celje
Področje
  1. Glasbena šola
Zanima me, ali se naj posebej učim konvencijo o var.čl.pr. in temel.sv., glede na to, da je podobno že vse v ustavi R. Slo? ustavo sem predelal temeljito kar se tega tiče - bi to zadoščalo?

Je potrebno znati tudi 2. Del omenjene konv. (Evropsk. Sodišče za č.p.), glede na to, da tega področja v katalogu znanj ni navedenega?

V tem kontekstu še nekaj: opazil sem, sa ogromno stvari, ki jih najdem na tem forumu pri izpitnih vprasanjih, v katalogu znanj sploh ni (recimo nastej vrste sodisc, vrste referendumov ipd.) Kaksen komentar?

Pa še to: ali je v poglavju EU dovolj, ce predelam 8stransko gradivo iz spletne strani ministrstva Ureditev inst. eu in njenega pr.sis?

Hvala in pohvale za forum, predvsem administratorju.....

Lo

Marko
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hvala in pohvale za forum, predvsem administratorju.....
Iskreno se zahvaljujem za pozitiven odziv.

Za odgovore na ostala vprašanja bi počakal na druge uporabnike, ki se trenutno pripravljajo na izpit, seveda v upanju, da vam odgovorijo.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pravna fakulteta Univerze v Mariboru vabi na mednarodno konferenco ob 75-letnici Splošne...
Odgovori
0
Ogledi
130
  • Članek
Platforma SLOGA in Društvo za Združene narode za Slovenijo vabita k sodelovanju na nagradnem...
Odgovori
0
Ogledi
243
  • Članek
Minister dr. Darjo Felda je 27. 9. 2023 na obisku gostil varuha človekovih pravic Petra...
Odgovori
0
Ogledi
224
  • Članek
Ministra za vzgojo in izobraževanje dr. Darja Feldo je obiskal varuh človekovih pravic Peter...
Odgovori
0
Ogledi
122
  • Članek
Amnesty International vsako leto v marcu pripravi letno poročilo, ki podrobno opiše stanje na...
Odgovori
0
Ogledi
387

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu