Koncept demokratične šole

Trenutno berete:
Koncept demokratične šole

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
15. nov 2011
Prispevki
2
TO JE MOJA GLAVA! JAZ ODLOČAM, KAJ GRE VANJO!
Ko se otroci hočejo učiti ... sami od sebe!

V četrtek, 17. aprila 2014, od 19h do 21h, v Kristalni palači (BTC) v Ljubljani

Na predavanju boste lahko slišali:
- kako deluje demokratična šola Kapriole,
- na čem temeljijo učne teorije, ki so osnova koncepta t.i. demokratične šole in
- kako delujejo podobne šole, ki že obstajajo drugod po Evropi.

PREDAVANJE BO V ANGLEŠČINI, POSKRBLJENO BO ZA SIMULTANO TOLMAČENJE!

Familylab Slovenija (http://www.familylab.si/predavanja/demokraticna-sola_april-2014/)
pripravlja v sodelovanju z
Odborom za ustanovitev svobodne demokratične šole (https://www.facebook.com/svobodnasola),
predavanje, kjer bo simpatični Niklas Gidion, neformalni ravnatelj znamenite nemške šole Kapriole predstavil koncept in nekaj primerov iz prakse tovrstnih šol.

Predavanje je namenjeno tako staršem kot pedagoškim delavcem.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
33
  • Članek
Odbor DZ za izobraževanje, znanost in mladino je pripravil javno predstavitev mnenj o...
Odgovori
0
Ogledi
48
  • Članek
Center za vseživljenjsko učenje Univerze na Primorskem, Pedagoške fakultete v sodelovanju z...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
63
  • Članek
Začel je teči prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe...
Odgovori
0
Ogledi
62
Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
207
  • Članek
Mladi imajo še danes možnost nabiranja informacij o nadaljnjem šolanju. Za lažjo odločitev so na...
Odgovori
0
Ogledi
68

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu