Komisija

Trenutno berete:
Komisija

Pridružen
12. nov 2020
Prispevki
2
Ojla, 1.6.2021 imam zagovor za pomočnico vzgojiteljice v komisiji pa imam za predpise Roman Čepin, ustavna ureditev-Rado Fele in za Slovenscino Marjano Rojc pa me zanima če jih je imel kdo in bi mi lahko delil vprašanja ki bi mi zelo prav prišla sploh od Radota ker ni veliko zapisov njegovih vprašanj na forumu.
hvala vam že vnaprej! 😁
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla, 1.6.2021 imam zagovor za pomočnico vzgojiteljice v komisiji pa imam za predpise Roman Čepin, ustavna ureditev-Rado Fele in za Slovenscino Marjano Rojc pa me zanima če jih je imel kdo in bi mi lahko delil vprašanja ki bi mi zelo prav prišla sploh od Radota ker ni veliko zapisov njegovih vprašanj na forumu.
hvala vam že vnaprej! 😁
Živjo, se pridružujem :)
 
Živjo.. Kdaj ste poslali prijavo? Koliko časa ste čakali na datum oz koliko dni od prijave? Toliko, da vidim, koliko je "lufta" za učenje. Hvala 😊 in srečno
ojla, prijavo sem poslala v četrtek, 7.5.2021 in odgovor z datumom prejela v ponedeljek, 10.05.2021. tako da priporočam da se kar začneš učit ker mene je kar presenetilo. :)
 
Pozdravljeni, nekaj me zanima, odgovor ste dobili pisno po pošti ali prej tudi na email?
Najlepša hvala za odgovor.
Lp
 
Pozdravljeni.
Bi lhko napisali prosim vprasanja za ustavo - g. Rado Fele, ki ste jih dobili.

Hvala in lp.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
V okviru EU za kakovost pripravništev iz leta 2014 je določenih 21 načel kakovosti za...
Odgovori
0
Ogledi
53
Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
260
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
173
  • Članek
Evropska komisija je 6. decembra, v sklopu priprav na objavo osnutka priporočil Sveta o krepitvi...
Odgovori
0
Ogledi
247
  • Članek
Evropska komisija je 31. julija 2023 objavila poziv strokovnjakom (v angleščini), da postanejo...
Odgovori
0
Ogledi
217
  • Članek
Državna komisija za splošno maturo je ravnala diskriminatorno, ko dijakinji s potrjenimi...
Odgovori
0
Ogledi
540
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.216

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu