Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Trenutno berete:
Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Pridružen
26. mar 2013
Prispevki
11
Jaz sem danes dobila datum za strokovni izpit in seveda izpitno komisijo, katero sestavljajo: Slavica Pavlič, Samo Košir in Katja Arzenšek Konjajeva. Pa me zanima, če ima katera izkušnje s katerim od njih...kakšni so? Vem, da se izpitna komisija lahko zamenja na dan opravljanja, vendar vseeno vprašam za trenutno situacijo, ki mi je dana. Hvala za kakršenkoli odgovor. Lp
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Jaz imam tudi danes to komisijo. Koliko sem brala druge komentarje bi naj bili vsi člani zelo vredu in da zahtevajo splošno znanje in ne zafrkavajo. Upam da bodo z nami danes tudi prizanesljivi, predvsem pa dobro razpoloženi kljub vremenu. :)
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

na začetku se nisem dobro znašla na tem forumu, zato sem postavila vprašanje...no potem sem pa sčasoma tudi jaz izbrskala njihova vprašanja in vtise drugih. ja videti je da so OK, tako da upam, da se ne spremenijo. ja upam, da jih vreme ne bo spravilo v slabo voljo, pri nas sneži, kaj tudi pr vas?
no vso srečo danes nam vsem :)
 
Nazadnje urejeno:
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Uporabnik merien je napisal:
na začetku se nisem dobro znašla na tem forumu
Upam, da ste se foruma sedaj že navadili. Kljub temu pošiljam povezavo na prispevek, kjer sem že posredoval pomoč pri navigaciji po forumu: Odg: Vprašanja po določenem členu
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Pri nas tudi sneži, imamo že spet pravo zimsko "idilo". :) Upam da ne bo prevelikega kaosa na cestah, ker res ne vem kaj naredit v primeru, da obstaneš na cesti.
Mora nam uspet danes. Najrajši bi zavrtela čas naprej, da bi že bilo enkrat konec, ker me ubija to čakanje...
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

ja tudi pri nas je tako, saj ne da ne maram zime, samo sedaj bi pa res lahko prišla pomlad. sploh pa danes ko bo treba še prej na pot da ne pridemo v kakšne zastoje do ljubljane. tudi jaz bi rada zavrtela da se mi ne bi bilo potrebno mučiti z odgovarjanjem.
kaj tebi gre zelo tekoče?
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Občutek imam, da znam , v glavi mi je vse jasno, ko ponavljam mi gre vse tekoče, edino kaj me skrbi je, da bom govorno zablokirala in ne bom našla pravih besed za razložit določenih stvari. Na žalost se ne znam učit na pamet, da bi dobesedno vse povedala. Kljub vsemu imam dober občutek, upam da me ne vara. :) Kak pa gre tebi?
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

meni tudi kar gre, le pri teh evropskih institucijah se mi pri nalogah zatakne (ponavadi jih pomešam). če mi le z eno besedo nekdo namigne potem sigurno lahko nadaljujem...kar se tiče zakonodaje mi je vse jasno, slovenščina mi pa tudi ni nevem kako težka...pa bomo videli kako bo komisija zadovoljna z mojim znanjem :)
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

Meni tudi niso najbolj simpatične evropske institucije. Upam da jih bodo danes izpustili. :) Če je res, da člani komisije iščejo znanje in da pomagajo če zablokiraš, da je dovolj da vidijo da si se učil, potem se pomoje ni treba kaj bat.
 
Odg: Komisija: Pavlič, Košir, Arzenšek Konjajeva

ja res je, če je tako, in tudi upam, da bo in da komisija res ostane ista. sem pa tudi malo po drugih izpraševalcih brskala in je večina res prijazih, za nekatere pa piše da so strogi (ampak so v manjšini). vprašanja so pa skoraj ista pri vseh, tako da se pomoje ni treba veliko bati. upajmo na srečo pa kar bo pa bo :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Živjo! Prosila bi Vas, če bi se mi kdo, ki je imel za izpraševalca: 1.Slovenščina: Polona...
Odgovori
0
Ogledi
186
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
157
  • Članek
Evropska komisija je 6. decembra, v sklopu priprav na objavo osnutka priporočil Sveta o krepitvi...
Odgovori
0
Ogledi
189
  • Članek
Evropska komisija je 31. julija 2023 objavila poziv strokovnjakom (v angleščini), da postanejo...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Članek
Državna komisija za splošno maturo je ravnala diskriminatorno, ko dijakinji s potrjenimi...
Odgovori
0
Ogledi
481
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
1.987

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu