Koliko časa ste porabili za učenje?

Trenutno berete:
Koliko časa ste porabili za učenje?

Pridružen
20. apr 2014
Prispevki
32
Naziv
pomočnica vzgojiteljice
Področje
  1. Vrtec
Mene pa zanima, koliko časa ste se pripravljali za strokovni izpit? Da dobim malo občutka, koliko prej se moram začet učit:)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

2 tedna intenzivno po minimalno 8 ur na dan, 1 teden pa za ponavljanje vse snovi. S tem, da sem si pred tem zapiske in vso gradivo uredila, zbrala, si naredila lastne zapiske (kar mi je vzelo ogromno časa).
 
Na kakšen način ste se učili? Po vprašanjih, ki jih je objavilo ministrstvo-vse na pamet, ali po vprašanjih objavljenih na forumu, ali po vprašanjih, ki jih je zastavila vaša komisije, ko ste zvedeli, katero komisijo imate? Jaz sem učim od julija in sem predelala ustavo, eu in sedaj se učim zakonodajo. Ostane mi še slovenščina. Planiram, da se vse naučim do 15.9, nato pa še samo ponavljam po vprašanjih objavljenih na forumu....Lp
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pogled v podatke o financiranju izobraževanja Tanja Taštanoska V žarišče smo tokrat postavili...
Odgovori
0
Ogledi
382
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
936
  • Članek
Zdravniška zbornica Slovenije je 14. decembra 2023 izrekla zahvalo Delovni skupini za...
Odgovori
0
Ogledi
171
  • Članek
V vzgoji in izobraževanju si želijo, da bi bili tudi vzgojitelji in učitelji izvzeti iz...
Odgovori
1
Ogledi
542
  • Članek
Letošnji svetovni dan učiteljev, 5. oktober, je posvečen vprašanju pomanjkanja ustrezno...
Odgovori
0
Ogledi
584
  • Članek
Gibalna učinkovitost otrok je po koronskem obdobju povprečno za približno 9 odstotkov slabša kot...
Odgovori
0
Ogledi
304

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu