Koliko časa se čaka na datum za strokovni izpit?

Trenutno berete:
Koliko časa se čaka na datum za strokovni izpit?

Pridružen
14. jul 2020
Prispevki
1
Pozdravljeni, sem v kar čudni situaciji.... in sicer sem v 8. mesecu nosečnosti. Pripravljam se poslati prijavo za SI, vendar ne vem če mi bo zneslo, saj ne vem koliko časa traja, da dobiš datum za opravljanje strokovnega izpita. Rok za porod imam 5.11., tako da ne vem če bom uspela to speljat.

Torej vprašanje se glasi... če recimo v tednu od 27.9. do 1.10. oddam prijavo, koliko časa traja da dobim datum in v kako kratkem času pridem na vrsto za opravljanje SI. Naj raje počakam in to opravim med časom porodniške?

Lep pozdrav
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, sem v kar čudni situaciji.... in sicer sem v 8. mesecu nosečnosti. Pripravljam se poslati prijavo za SI, vendar ne vem če mi bo zneslo, saj ne vem koliko časa traja, da dobiš datum za opravljanje strokovnega izpita. Rok za porod imam 5.11., tako da ne vem če bom uspela to speljat.

Torej vprašanje se glasi... če recimo v tednu od 27.9. do 1.10. oddam prijavo, koliko časa traja da dobim datum in v kako kratkem času pridem na vrsto za opravljanje SI. Naj raje počakam in to opravim med časom porodniške?

Lep pozdrav
Pomoje najbolje, da pokličeš in vprašaš kakšna je čakalna vrsta. So zelo prijazni in povejo.
Jst bi ti priporočala, da raje to rešiš v času porodniške. Ponavadi je sigurno vsaj nekje 1 mesec za čakati ☺️
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pogled v podatke o financiranju izobraževanja Tanja Taštanoska V žarišče smo tokrat postavili...
Odgovori
0
Ogledi
348
Pozdravljeni, Koliko nastopov in hospitacij potrebujem za pristop k strokovnemu izpitu? Kaj je...
Odgovori
1
Ogledi
862
  • Članek
Zdravniška zbornica Slovenije je 14. decembra 2023 izrekla zahvalo Delovni skupini za...
Odgovori
0
Ogledi
137
  • Članek
V vzgoji in izobraževanju si želijo, da bi bili tudi vzgojitelji in učitelji izvzeti iz...
Odgovori
1
Ogledi
497
  • Članek
Letošnji svetovni dan učiteljev, 5. oktober, je posvečen vprašanju pomanjkanja ustrezno...
Odgovori
0
Ogledi
546
  • Članek
Gibalna učinkovitost otrok je po koronskem obdobju povprečno za približno 9 odstotkov slabša kot...
Odgovori
0
Ogledi
290

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu