kje najti zaposlitev

Trenutno berete:
kje najti zaposlitev

Pridružen
26. avg 2015
Prispevki
1
Naziv
dipl. prof. razrednega pouka
Zavod
/
Področje
  1. Vrtec
  2. Osnovna šola
Nazadnje urejeno:
Pozdravljeni!

Te teme na forumu še nisem zasledila, upam, da nisem kaj spregledala...

Znašla sem se pred kar nekaj zaprtimi vrati, zato iščem nove možnosti, rešitve. Zaključila sem dodipl. in podipl. študij na PEF v Lj, prav tako sem ravno zaključila prekvalifikacijo srednje šole, kar mi omogoča zaposlitev na mestu dipl. vzgojiteljice v vrtcu. Situacija je sledeča: odgovora na prijave za razpisana mesta ne dobim oz. so le-ti negativni. Pogoj za zaposlitev je vedno strokovni izpit - ki ga seveda nimam, saj je pogoj za strokovni izpit zaposlitev :(.

Torej, moja vprašanja so sledeča:

- Ali lahko opravljam občasno varstvo na domu (mojem ali strankinem)? Ob kakšnih pogojih lahko to počnem - potrebujem prijavljeno osebno dopolnilno delo (kje to uredim in ima kdo izkušnje z o.d.d.?) --> Ali tudi za to potrebujem strokovni izpit??

- Kako naj pridem do ur, ki so potrebne za prijavo na strokovni izpit?

- Ali je še kakšna druga možnost zaposlitve, ki sem jo spregledala?

Me lahko zaposli oseba, ki ima registrirano varstvo otrok na domu v razvid Ministrstva in je ta oseba že prof. s strokovnim izpitom? Ali moram imeti v tem primeru odprt s.p.?

Čisto sem že zmedena in bom hvaležna vsake informacije.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Pozdravljeni, Zanima me, kako je v praksi s tem, če si zaposlen kot svetovalni delavec za 16 ur...
Odgovori
0
Ogledi
700

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu