Kdo je otrok? Kdaj pride do izjem?

Trenutno berete:
Kdo je otrok? Kdaj pride do izjem?

Pridružen
24. sep 2014
Prispevki
1
Naziv
Profesor razrednega pouka
Zavod
/
Področje
  1. Osnovna šola
Zanima me pravilnost odgovora na vprašanje, ki sem ga zasledila pri enemu izpraševalcu "KDO JE OTROK"?
Vsako človeško bitje mlajše od 18 let, razen če zakon, ki se uporablja za otroka določa, da se polnoletnost doseže že prej.

In še eno vprašanje: KDAJ PRIDE PA DO IZJEM?

Lepo prosim za odgovor!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Mislim, da lahko pride do izjeme z odločbo CSD, ki dovoli sklenitev zakonske zveze ter z odločbo sodišča, če mladoletnik postane roditelj in sodišče oceni, da bo lahko sam skrbel zase in za otroka.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Ne prezri
Predstavljamo vam glasbeno pravljico Kdo najlepše igra?. Avtorica besedila, glasbe in ilustracij...
Odgovori
0
Ogledi
189
  • Članek
Eurydice Slovenija Kdo so izobraževalci odraslih?
Na ACS so letos pripravili kratke promocijske filme o ključnih vlogah izobraževalcev odraslih...
Odgovori
0
Ogledi
174
Pozdravljeni. Na forumu sem zasledila, da sprašujejo tudi ali lahko država vzame kredit in kdo...
Odgovori
1
Ogledi
1.093
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za zdravje je v rubriki Javne objave z dne 8. 3. 2024 objavljen Javni...
Odgovori
0
Ogledi
49
Odgovori
0
Ogledi
50
  • Članek
Nezdravo okolje, premalo gibanja in igre, ter prezgodnja intelektualizacija so med vzroki vse...
Odgovori
0
Ogledi
270

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu