Kdaj pošiljajo datume zagovora? (ponovno opravljanje izpita)

Trenutno berete:
Kdaj pošiljajo datume zagovora? (ponovno opravljanje izpita)

Pridružen
27. sep 2015
Prispevki
5
Naziv
pomočnica vzgojiteljice
Področje
  1. Vrtec
Pozdravljeni,

zanima me če je morebiti kdo že dobil datum za opravljanje strokovnega izpita v septembru. Strokovni izpit sem opravljala v sredini junija, a sem ustavo padla in sem se tako takoj v roku enega tedna prijavila ponovno. Do danes še nisem dobila novega datuma. Vem da do 15.9. niso imeli strokovnih izpitov, ampak glede na to, da sem se na manjkajoči izpit prijavila že junija bi že nekako morala dobiti datum ponovnega opravljanja.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ponovno opravljanje ustnega zagovora


Kandidat, ki ne opravi nobenega dela ustnega izpita, lahko ponavlja celotni ustni izpit, vendar najprej po preteku štirih mesecev od dneva, ko ga je neuspešno opravljal.

Kandidat, ki ne opravi enega ali dveh delov ustnega izpita, lahko enkrat ponovno opravlja del ali dela ustnega izpita najprej po preteku dveh mesecev od dneva, ko je izpit opravljal prvič.

Možnost delnega opravljanja ustnega izpita ima kandidat le v drugem pristopu. Pri vsakem nadaljnjem ponavljanju mora opravljati celotni ustni izpit. Opravlja ga lahko najprej po preteku štirih mesecev od zadnjega ponavljanja.

Kandidat, ki želi ponovno opravljati ustni del strokovnega izpita se mora k opravljanju izpita ponovno prijaviti (interni obrazec) ter priložiti potrdilo o plačilu ponovnega pristopa k izpitu.
Plačilo ponovnega opravljanja strokovnega izpita v vrednosti 54,90 € plača kandidat s položnico, in sicer:

Naziv: Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
Naslov: Masarykova 16,
Kraj: 1000 Ljubljana
Namen plačila: strokovni izpit - ponavljanje
Znesek: 54,90 €
Št. računa - IBAN: SI56 0110 0630 0109 972

BIC banke: BSLJSI2X

Sklic: 18 33308 - 7141998 – 10040


Če se kandidat, ki ima možnost delnega opravljanja ustnega izpita, ne prijavi k ponovnemu opravljanju dela oziroma delov izpita v roku dveh mesecev od dne, ko ga je neuspešno opravljal, strokovni izpit ponovno opravlja v celoti.

Koda:
*vzeto iz strani http://www.mizs.gov.si/si/storitve/izobrazevanje/strokovni_izpit/, 27. 9. 2016
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je odvila javna razprava o predmetniku osnovne...
Odgovori
0
Ogledi
294
Živijo, odhajam iz šole. S 1. septembrom začnem delati drugje. Zanima me, kdaj naj to povem...
Odgovori
1
Ogledi
1.753
  • Članek
Vlada je objavila šolski koledar za šolsko leto 2023/2024. Pouk se bo začel v petek, 1...
Odgovori
0
Ogledi
275

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu