Kdaj dejansko pokličejo na razgovore ?

Prispevki
82
Naziv
mag. prof. raz. pouka
Področje
Osnovna šola
Lep pozdrav,
zavedam se, da je 99,9% objavljenih delovnih mest še vnaprej zasedenih pa vendar me zanima me, če lahko napišete izkušnje tisti, ki ste uspeli priti do razgovorov, ko so dejansko nekoga potrebovali kako so vas konatktirali?
So vas klicali/poslali mail?
Kdaj so vas obvestili o razgovoru (rok za prijavo še odprt, rok potekel)?
Ste se prijavili takoj ob objavi/vmes/zadnji dan?

Hvala za vse informacije :)

Prispevki
266
Področje
Osnovna šola
Jaz ponavadi poskušam poslati prvi dan, če mi le uspe. Vendar, če sem kje v službi in imam veliko dela, potem lovim zadnje dni. Ponavadi kar pokličejo, če te ne dobijo na telefon, še poskušajo, ali celo sporočijo na mail. Zelo različno je to. Tudi, kdaj te kontaktirajo za razgovor je različno. Eni takoj, ko dobijo prijavo, drugi čakajo do konca razpisa. Ni nekega pravila. Je pa odvisno, če se jim mudi...

Prispevki
237
Področje
Gimnazija
No, jaz sem poslala kar precej vlog za zaposlitev in ravno te dni dobivam obvestila o neizbiri.:mad::oops::worried: Ne vem, kaj lahko še naredim, saj nisem bila povabljena na noben razgovor. Počasi se mi zdi vse skupaj že brez veze.
Nekje sem zasledila, da če izpolnjuješ pogoje in te ne povabijo na razgovor, imaš možnost pritožbe, ker nisi imel možnosti sodelovanja v izbirnem postopku. Je res?
Sicer sem skoraj prepričana, da tudi s pritožbo ne dosežeš ničesar.

Tako moja misija ostaja, kako sploh priti do razgovora?!

Prispevki
237
Področje
Gimnazija
Imam še eno vprašanje. Imam kot kandidatka iz določene občine, sploh možnost, da sem izbrana za delovno mesto, ki jo je delodajalec objavil na zrsz, a spada pod drugo območno službo zavoda?

Prispevki
42
Področje
Gimnazija
Živjo. Mene so poklicali po telefonu, in me prosili, naj pridem naslednji dan na razgovor. razgovor je bil na zadnji dan razpisa, a so mi povedali, da bodo razgovori potekali še naslednji dan, torej en dan po koncu razpisa. Bilo pa je to junija. Moje mnenje je ( lahko da se zelo motim) da je večja verjetnost, da nekoga res rabijo, če dajo razpis ven v začetku poletja, saj se konec avgusta že začne delo.

Prispevki
119
Področje
Osnovna šola
Frucka, sva na istem. Poslala kar nekaj prijav, prav danes sem dobila še en negativni odgovor.
Povabljena nisem bila niti na en razgovor, čeprav sem poslala prijave zgolj takrat, ko sem imela vse pogoje.
Brezveze je, tako kot ugotavljaš sama; jaz žal nimam ideje, kaj bi še lahko naredila. Enostavna matematika ti pove, da za vse pač ni dela in to je to. Prekvalifikacija? Kam? Nimam ideje ...

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Na vrhu