Kdaj bi prišla na vrsto?

Trenutno berete:
Kdaj bi prišla na vrsto?

Pridružen
20. apr 2014
Prispevki
32
Naziv
pomočnica vzgojiteljice
Področje
  1. Vrtec
Tisti, ki ste se v zadnjem času prijavljali na strokovni izpit, koliko časa je minilo od vaše prijave do datuma zagovora? Konkretno me zanima, če se prijavim v ponedeljek, bi prišla na vrsto do 15. julija, ko se začnejo počitnice?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tisti, ki ste se v zadnjem času prijavljali na strokovni izpit, koliko časa je minilo od vaše prijave do datuma zagovora? Konkretno me zanima, če se prijavim v ponedeljek, bi prišla na vrsto do 15. julija, ko se začnejo počitnice?

Mislim, da. Bivsa sodelavka se je prijavila lani ali predlani tak cas in je prisla na vrsto zadnji teden junija.
Nekje 1 mesec traja.
 
Jaz sem se prijavila 29. aprila, izpit imam 27. maja.
 
Aha, fino, potem očitno trenutno ni takega navala.:)
 
Kako dolgo ste cakali v zdajsnjem casu na zagovor strokovnega izpita. Prijavila vceraj!
 
Pozdravljeni! Tudi jaz se bom počasi prijavila, in me tudi zanima, koliko se kaj čaka v teh dneh, ko ni več pripravništev??? Sem se pa odločila da se prijavim šele potem, ko enkrat preberem vso gradivo in se z njim seznanim, da me ne bi preveč šok ob morebitnem hitrem datumu :)
 
Jaz sem se prijavila okrog 15. novembra, dobila po parih dneh nazaj, da je prijava popolna in potem 26.11. dobila pošto, da imam strokovni izpit 16.12.
 
Se je katera prijavila z novim zakonom o pripravništvu? 840 ur?
 
Tina13 js se nameravam prijavit z novim zakonom. Imam delovno dobo....delala sem preko treh različnih pogodb , zato sem lepo šla po koledarju in računala, koliko tednov točno sem delala in po koliko ur, seštevala ure in prišla do cifre, večje od 840. Sem nato poslala te pogodbe po mejlu gospe na ministrstvu in mi je napisala, da se lahko prijavim.
Si že dobila datum, sem videla zgoraj da si se prijavila?
 
Pozdravljeni,

glede na vaše izkušnje: če pošljem prijavo za strokovni izpit v začetku maja. Ali mislite da bi prišla na vrsto do 15. julija (področje vzgojitelj)?
Hvala, lp.
 
Vsekakor boš prišla na vrsto do takrat. Trenutno traja od prijave maksimalno en mesec do izpita. Tako mi je povedala marca, ko sem klicala na ministrstvo. Mislim, da ni odvisno od smeri. Sem se pa prijavila 24.3. in ga imela 20.4.
 
Pozdravljeni!
Na strokovni izpit sem se prijavila 20. aprila 2016, obvestilo o strokovnem izpitu sem dobila 26. aprila 2016, datum za opravljanje pa 18. maj 2016 (včeraj).

Lep pozdrav
 
Kiti, hvala za informacijo! (Pa čestitke za uspešno opravljen izpit! :))
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na Ministrstvu za vzgojo in izobraževanje se je odvila javna razprava o predmetniku osnovne...
Odgovori
0
Ogledi
294
Živijo, odhajam iz šole. S 1. septembrom začnem delati drugje. Zanima me, kdaj naj to povem...
Odgovori
1
Ogledi
1.753
  • Članek
Vlada je objavila šolski koledar za šolsko leto 2023/2024. Pouk se bo začel v petek, 1...
Odgovori
0
Ogledi
275

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu