Kateri so posebni programi v vrtcu?

Trenutno berete:
Kateri so posebni programi v vrtcu?

Pridružen
15. feb 2016
Prispevki
12
Naziv
vzgojitelj
Področje
  1. Vrtec
Izpraševalka: Karba. Tudi jaz sem med spraševanjem imela občutek, da je zelo stroga, da nikoli nisem povedala dovolj, na koncu pa pohvali, nameni kakšno prijazno besedo ... Super. :)

1. Programi v javnih vrtcih (NE glede na trajanje! V javnem vrtcu: Kurikul Kateri so posebni programi? Naštej.)
2. Cilji, načela in temeljne naloge vrtcev.
3. Kdo lahko ustanovi vrtec? Kaj za to potrebuje? Kam se mora vpisati? Katere pogoje mora izpolnjevati takrat? Ali lahko takoj prične z dejavnostjo vzgoje?
4. Sočasnost pomočnice in vzgojiteljice: v vseh starostnih obdobjih, v vseh vrstah programov glede na trajanje. Kaj pa v kombinirani skupini? (5 ali 6 ur, odvisno od otrok iz prve starostne skupine).
5. Pogoji za delo v vrtcu (strokovni izpit, izobrazba …).


kateri so posebni programi?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Novo študijsko leto se bo začelo v ponedeljek. Letos je bilo v prvem roku na fakultete sprejetih...
Odgovori
0
Ogledi
444
  • Članek
Evropsko združenje za izobraževanje odraslih predstavlja nove programe usposabljanja, ki bodo...
Odgovori
0
Ogledi
350
Pozdravljeni. Zanima me ali mogoče kdo ve kakšen bi bil pravilen odgovor na vprašanje v zvezi s...
Odgovori
1
Ogledi
695

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu