Katera sekumdarna zakonodaja vpliva na šolsko zakonodajo?

Trenutno berete:
Katera sekumdarna zakonodaja vpliva na šolsko zakonodajo?

Pridružen
15. sep 2019
Prispevki
74
Ojla!
Mene pa zanima naslednje... med evropsko zakonodajo sem zasledila, da je izpraševalka želela slišati vse o sekundarni zakonodaji (to mi je jasno), na to pa je želela slišati se katera izmed teh vpliva na šolsko zakonodajo... mi zna kdo pomagati z odgovorom?
Hvala! :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Sklepi mogoče? Tako bi si jaz razložila.. glede na to, da je MIZŠ pred kratkim izdalo nov sklep glede ocenjevanja, napredovanja učencev itd.
 
Ker sklepi, uredbe, odloki, pravilniki.. to so vse podzakonski akti. Nevem no, jaz bi odgovorila tako, kot sem zapisala. :)
 
Tudi meni vprašanje o primarni in sekundarni zakonodaji povzroča preglavice. Mi zna, kdo to razložiti na bolj preprost način.

Lp
 

Priponke

  • 20200520_122011.jpg
    20200520_122011.jpg
    191 KB · Ogledi: 350

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: VRTEŠKA ZAKONODAJA - MISELNI VZORCI VRTEŠKE...
Odgovori
3
Ogledi
742
Uporabnik saramurkovic je objavil novo gradivo: STROKOVNI IZPIT- EVROPSKA ZAKONODAJA - MISELNI...
Odgovori
0
Ogledi
687
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.284
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.408
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.025
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.179
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.222

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu