KARBA - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
KARBA - izpraševalka (zakonodaja, izpitna vprašanja)

Prispevki
84
Prijazna, se ti nasmehne, ko prav poveš, prikimava in tudi precej pomaga z vprašanji, jaz sem malo zamrznila vmes pa me je lepo speljala na pravo pot. Delala sem kot učiteljica slovenščine.

1. Naštej strokovne organe v šoli + enega si izberi in opiši
2. Program v osnovni šoli (obvezni in razširjeni, samo naštela in kaj je glavna razlika med obema - razširjeni je prostovoljni)
3. Pravila šolskega reda

Prispevki
15
1. Avtonimija šolskega prostora.
2. Pravice učencev (našteti, podvprašanje o pravici do prehrane).
3. Vzgojno delovanje šole (splošno).

Prispevki
3
  1. Razvid.
  2. Šolska dokumentacija (LDN, hišni red in pravila šolskega reda).
  3. Ocenjevanje učencev.

Prispevki
3
Karba, 22. 9. 2020 (področje OŠ):

1. LDN (ravnatelj ga pošlje svetu do 30. 9.)
2. Organi šole (ravnatelj, svet)
3. ugovor na oceno (Starš ima pravico do obrazloženega ugovora na oceno v 3 dneh od prejema spričevala, pošlje ga ravnatelju, ta v 3 dneh imenuje komisijo /1 član je izven šole/, ki odloči, če je ugovor upravičen. Če je, potem ima učenec pravico do ponovnega ocenjevanja. Odločitev komisije je končna.)

Prispevki
6
Organi šole + enega izbrati ter opisati (Svet šole) + ali se lahko kdo pritoži na Svet šole?
Pravice učencev
Status vrhunskega in perspektivnega športnika

Zelo prijazna, ko poveš kaj prav prikima. Srečno :)

Prispevki
4
Knjižničarka v OŠ:

Obvezni in razširjeni program.
Kaj vsebuje LDN.
Naloge knjižnice. Vse o učbeniškem skladu (je obvezen, zagotavlja učno gradivo za učence...).

Prispevki
4
Učiteljica dodatne strokovne pomoči (SRP)

1. Naloge svetovalne službe.
2. Šolski okoliš in vpis v šolo.
3. Postopek usmirjanja OPP.

Zelo prijetna gospa, ki ves čas prikimava, se tudi nasmeje, da se ozračje malo sprosti.
Srečno! ;)

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Izpraševalke so prijazne, iščejo znanje in po potrebi pomagajo. USTAVA (Mihelič) 1. Načelo...
Odgovori
0
Ogledi
428
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. jan 2022 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
35
Ogledi
1.418
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. dec 2021 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
567
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 5. jul 2021 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
652
  • Zaklenjeno
Izpraševalka mi je postavila naslednja vprašanja: 1. Opišite zakonodajni postopek. 2. Kdo...
Odgovori
2
Ogledi
301
  • Zaklenjeno
Izpraševalka mi je postavila naslednja vprašanja: 1. Opišite program osnovne šole (obvezni in...
Odgovori
2
Ogledi
274
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
939

Zadnji prispevki

Na vrhu