Kako trenutno poteka strokovni izpit (COVID-19)?

Trenutno berete:
Kako trenutno poteka strokovni izpit (COVID-19)?

Prvi datum izpita sem imela 26. 10, zdaj ga imam 5. 1. Nov datum dobila pred prazniki v sredo.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz sem se prijavila 23.10, v treh dneh dobila potrjeno, da so prejeli dokumentacijo. Sedaj pred prazniki pa sem dobila datum 11.1 ;)
 
Šole se 4. 1 še ne odprejo, ukrepi ostajajo nespremenjeni, a mislite da nam bojo zopet prestavil izpit, hlede na ukrepe in trenutno stanje okuženih. Če ja, potem bomo komi v ponedeljek zvedli da v torek ni izpitov ....
 
Pozdravljeni,
zanima me, če mogoče kdo ve, kako je s tem, če si bil v stiku z osebo katera ima korona virus in imaš datum izpita naslednji teden? Na ministrstvu so na dopustu do 4. januarja in ne vem koga naj vprašam glede tega.
 
Če si bila v stiku bi lahko zahtevali test in potrdilo da nisi +.
Zadnjih 14 dni "ne smeš" bit v stiku z okuženim niti imet znakov niti virusa, če pogledaš papirje.
Sicer pa najbolje da v ponedeljek pokličeš in vprašaš ti bojo najbolj znali povedati ...
 
Jaz sem sicer strokovni izpit opravljala po prvem valu in prvi karanteni, vendar se spomnim, da so že takrat v pismu z informacijami glede časa strokovnega ter komisije, zraven poslali tudi izjavo, kjer sem morala podpisati, da nimam simptomov ter da nisem bila v stiku z okuženim.
 
Pozdravljeni.

Glede na to, da je število okuženih res veliko in da se še ne vračamo šole, mislite, da nam bodo odpovedali in prestavili izpite? Če je se je mogoče že kdo pozanimal na ministrstvu. Jaz seveda močno upam, da ne odpovejo, saj je to res ogromno vloženega časa in živcev.
 
To vem, ja. Ampak glede na stanje upam, da ne bodo začeli prestavljati termine. Sama imam v ponedeljek in si ne želim ravno v petek klica, da prekinjajo izvajanje 🙈
 
Sem danes imela izpit in se res predpisov držijo, tako da mislim, da ni potrebe po odpovedi terminov. Za vsakim kandidatom očistijo kljuke, stol na katerem je sedel ipd. oni sedijo red 2m stran.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pridružite se učiteljem iz Luksemburga in Irske na delavnici umetne inteligence za osnovnošolske...
Odgovori
0
Ogledi
109
  • Članek
V luči izzivov razvoja novih tehnologij in bodočih kadrov na področju geodezije sta Fakulteta za...
Odgovori
0
Ogledi
70
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
1.088
  • Članek
Varstvo in spodbujanje pravic otrok sta med glavnimi cilji EU in Evropskega parlamenta. Zapisana...
Odgovori
0
Ogledi
341
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.148
  • Članek
Mirovni inštitut v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije vljudno vabi na posvet o...
Odgovori
0
Ogledi
259
  • Članek
Sviz v sredo pripravlja protestni shod pred poslopjem vlade, na katerem bodo izrazili...
Odgovori
0
Ogledi
291

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu