Kako odgovarjamo

Trenutno berete:
Kako odgovarjamo

Pridružen
14. jan 2011
Prispevki
15
Tudi moj dan D je prišel in preden se odpravim proti LJ, bi rada vedela, kako poteka sam izpit. Ali so vprašanja postavljena neposredno ali vlečeš listke in če imaš kaj časa za pripravo ali odgovarjaš kar takoj. Hvala!!!!!
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Meni so vprašanja vse tri v komisiji postavljale direktno, nisem vlekla nobenih listkov. Vprašanja so kar deževala, ves čas so vsa tri postavljala podvprašanja, sploh, če sem se ustavila - podvprašanja so mi bila v pomoč. Pri meni je celoten izpit potekal okoli 20 minut. Začela sem z ustavo, nadaljevala s šolsko zakonodajo, na koncu je bila slovenščina. Sprašuje te samo izpraševalec za stroko, ostali dve v komisiji nista vmes nič komentirali, spraševali ali kaj takega.

To je bilo z moje strani to.
 
Ni problema - drži se danes in čima manj treme - res ni tako hudo, kot se zdi. JC_gimmefive.gif
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pridružite se učiteljem iz Luksemburga in Irske na delavnici umetne inteligence za osnovnošolske...
Odgovori
0
Ogledi
84
  • Članek
V luči izzivov razvoja novih tehnologij in bodočih kadrov na področju geodezije sta Fakulteta za...
Odgovori
0
Ogledi
60
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
984
  • Članek
Varstvo in spodbujanje pravic otrok sta med glavnimi cilji EU in Evropskega parlamenta. Zapisana...
Odgovori
0
Ogledi
313
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.043
  • Članek
Mirovni inštitut v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije vljudno vabi na posvet o...
Odgovori
0
Ogledi
231
  • Članek
Sviz v sredo pripravlja protestni shod pred poslopjem vlade, na katerem bodo izrazili...
Odgovori
0
Ogledi
264

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu