Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Trenutno berete:
Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Živjo,

jaz sem poslala prijavo 23.4. in še vedno nisem dobila nobenega odgovora. Zato sem danes poklicala na ministrstvo in mi je rekla gospa (kontaktna oseba za stokovni izpit), da bom prišla na vrsto enkrat junija. Več kot toliko ne vem ...
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Tudi jaz sem poslala prijavo pred prvomajskimi prazniki in nisem dobila niti pisma, ki potrjuje, da so papirji O.K. Upam, da bom prišla na vrsto pred julijem.
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz sem dobila odločbo da so papirji ok v roku petih delovnih dni. in potem v roku dveh tednov ze datum za zagovor konec maja.
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Uf, me kar malo skrbi! Prijavo sem oddala prejšnji petek in prav nestrpno pričakujem ''povratno informacijo''. Upam,da bom kmalu odrešena...
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz sem poslal prijavo že 17 aprila in sem dobila prejšnji teden odločbo, da je prijava ok. No, zdaj pa še vedno čakam na datum. Ne vem, kaj se je nam to tako zavleklo.
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

jaz sem poslala prijavo na začetku julija in dobila takoj prvo pismo... sedaj pa sem čakala 2 meseca na drugo (ker so bili dopusti, poletje...) in celo klicala in mi je gospa rekla da bom na vrsti v drugi polovici oktobra... no 1.oktobra sem dobila pismo da imam izpit čez 17 dni.
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz sem prijavo poslala 16. 7. 2012 in sem danes dobila datum 23. 10. 2012...vmes em menda že takoj 20.7 dobila odgovor, da je vse O.K.
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Kaj pa tisit, ki ste pošiljali v septembru? Ste že dobili kakšen odgovor ali celo datum?
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz bom poslala prijavo v tem tednu na ministrstvo.
Rekli so mi, da zna bit hitro rešeno z datumom izpita .. ampak upam, da bom imela še nekaj več časa za učit - ker snovi je ogromno!! :(

Ima kdo izkušnje, da je oddal prijavo približno v tem času? In koliko je čakal na izpit?
Hvala in srečno vsem!
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz sem oddala 4. 3. 2013 in sedaj čakam ...
LP; Ana
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz sem oddala danes. Bomo videli. V tem času gre baje kar hitro.

Lp
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

jaz sem oddala 27. februarja in danes dobila odgovor - 26. marec! :shock: uh! akcija! phil_04.gif
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

tudi jaz sem oddala 27. februarja in danes dobila...-26.marec!!!:) akcija ja:)
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

jse sem oddala 28.2. in dobila danes datum za 27.3...aaa hitro učit :)
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Jaz bom oddala jutri. Tiste ki ste oddale v prejšnem tednu, se že učite?
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

tudi jaz sem oddala drugo :( prijavo na izpit 8.3 in čakam na kakršen koli odgovor
 
Odg: Kako dolgo se čaka na strokovni izpit od dneva prijave?

Mogoče kdo ve, od kdaj do kdaj imajo poleti počitnice? :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pridružite se učiteljem iz Luksemburga in Irske na delavnici umetne inteligence za osnovnošolske...
Odgovori
0
Ogledi
83
  • Članek
V luči izzivov razvoja novih tehnologij in bodočih kadrov na področju geodezije sta Fakulteta za...
Odgovori
0
Ogledi
60
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
983
  • Članek
Varstvo in spodbujanje pravic otrok sta med glavnimi cilji EU in Evropskega parlamenta. Zapisana...
Odgovori
0
Ogledi
313
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.041
  • Članek
Mirovni inštitut v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije vljudno vabi na posvet o...
Odgovori
0
Ogledi
230
  • Članek
Sviz v sredo pripravlja protestni shod pred poslopjem vlade, na katerem bodo izrazili...
Odgovori
0
Ogledi
262

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu