Kako do prvega pripravništva preko javnega razpisa

Trenutno berete:
Kako do prvega pripravništva preko javnega razpisa

Pridružen
17. avg 2020
Prispevki
2
Pozdravljeni,

nedavno sem zaključil s PAI na FF LJ in hočem opravljati pripravništvo kot učitelj zgodovine. Vendar se mi pri tem poraja kar nekaj vprašanj.

Največje vprašanje, ki se mi poraja, je naslednje:
- do 25. 8. poteka "Javni razpis za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja", na katerega se lahko prijavijo šole in se potegujejo potem za finančna sredstva, s katerimi potem lahko izvajajo pripravništva, če sem prav razumel navodila. Kako se potem lahko recimo jaz prijavim na pripravništvo v sklopu tega razpisa?
- pripravništvo se mi šteje tudi takrat, če sem recimo izbrani kandidat za razpisano delovno mesto kot učitelj zgodovine za določen čas, torej do enega leta (o tem seveda lahko le sanjam)?
- pripravništvo lahko orpavljam tudi takrat, če sem izbran za nadomeščanje bolniške, porodniške ali pa nadomeščanje katerekoli druge odsotnosti rednega učitelja?
- kdo mi je sploh lahko mentor v primeru uspešne pridobitve pripravništva na določeni šoli?

Najlepša hvala za vsakršno pomoč!
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Pridružite se učiteljem iz Luksemburga in Irske na delavnici umetne inteligence za osnovnošolske...
Odgovori
0
Ogledi
88
  • Članek
V luči izzivov razvoja novih tehnologij in bodočih kadrov na področju geodezije sta Fakulteta za...
Odgovori
0
Ogledi
63
Pozdravljeni, zanima me, kako je sedaj v tem novoletnem času s čakanjem na datum izpita. Torej...
Odgovori
2
Ogledi
991
  • Članek
Varstvo in spodbujanje pravic otrok sta med glavnimi cilji EU in Evropskega parlamenta. Zapisana...
Odgovori
0
Ogledi
317
  • Vprašanje
Pozdravljeni, prijati se moram na strokovni izpit in me zanima, kako hitro ste dobili datum za...
Odgovori
4
Ogledi
1.048
  • Članek
Mirovni inštitut v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije vljudno vabi na posvet o...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Sviz v sredo pripravlja protestni shod pred poslopjem vlade, na katerem bodo izrazili...
Odgovori
0
Ogledi
265

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu