Kaj točno je podjemna pogodba v vzgoji in izobraževanju

Trenutno berete:
Kaj točno je podjemna pogodba v vzgoji in izobraževanju

Pridružen
27. okt 2015
Prispevki
10
Področje
  1. Osnovna šola
  2. Poklicne in strokovne šole
  3. Gimnazija
Zanima me, če ima kdo informacije, kaj točno je podjemna pogodba v vzgoji in izobraževanju.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Podjemna pogodba pomeni, da se ti ne šteje v delovno dobo, nimaš potnih stroškov in malice, se ti pa štejejo ure za strokovnega. Lp
 
Jaz sem dobila na podjemno plačane potne stroške in malico, ter seveda ure, ki sem jih oddelala. Prav tako, kot že omenjeno zgoraj, so se mi pa ure štele za strokovnega.
 
Ali samo potnih stroškov in malice ne dobiš ali tudi osnovne plače (v kakršni koli višini) ne dobiš in v bistvu delaš zastonj?
 
Podjemna pogodba ima svoja pravila, ki se določijo med podjemnikom in delodajalcem. Vse je stvar dogovora. Lahko si sami krijete str. lahko vam jih krije delodajalec.
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na webinarju sta dr. Tatjana Kikec in dr. Blaže Repe predstavila prenovljeno spletišče Uporabna...
Odgovori
0
Ogledi
109
  • Članek
Na webinarju z naslovom »Kaj nam ponuja prenovljena Uporabna geografija?« vam bomo predstavili...
Odgovori
0
Ogledi
71
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
Ste za to, da pomnožimo znanje? V okviru projekta E-vsebine, e-storitve za podporo uvajanju...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
Je prav, da učenec ali dijak v času, ko bi moral sedeti za knjigami, igra igrice ali gleda...
Odgovori
0
Ogledi
221
  • Članek
Med krompirjevimi počitnicami vam z rubrike #ŠIB – športajmo in berimo: kaj brati, da diši po...
Odgovori
0
Ogledi
315
  • Članek
Priročnik o duševnem zdravju, ki ga učitelji te dni razdelujejo učenkam in učencem devetega...
Odgovori
0
Ogledi
298

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu