Kaj se učiti ???

Trenutno berete:
Kaj se učiti ???

Pridružen
13. nov 2012
Prispevki
15
Pozdravljeni,

počasi se začenjam pripravljati na strokovni izpit, ki ga bom najverjetneje opravljal šele jeseni, a ko pogledam tukaj na forumu pod gradiva se popolnoma izgubim.

V kolikor mi je znano izpit obsega 3 sklope (slovenščino, ustavo, zakonodajo).
Glede slovenščine se še znajdem, a glede ustave ter zakonodaje mi ni več vse popolnoma jasno. Preveč je različnih gradiv in ne vem katerega izbrati.

Kaj vse spada pod ustavo, ter zakonodajo? Mi lahko kdo posreduje link, do gradiva/vprašanj&odgovorov, ki v celoti zajema obe področji ?
Naprimer: med vprašanji sem zasledil tudi človekove in otrokove pravice, pa niti ne vem pod katero področje spada omenjena zadeva...

Vem, da če bi pregledal vse te podforume verjetno razbral in razumel kaj vse je treba znati in kaj vse v celoti obsega strokovni izpit, ampak saj zato pa je forum, da si med seboj pomagamo in poenostavimo okoliščine. JC_ThankYou.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na webinarju sta dr. Tatjana Kikec in dr. Blaže Repe predstavila prenovljeno spletišče Uporabna...
Odgovori
0
Ogledi
109
  • Članek
Na webinarju z naslovom »Kaj nam ponuja prenovljena Uporabna geografija?« vam bomo predstavili...
Odgovori
0
Ogledi
71
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
Ste za to, da pomnožimo znanje? V okviru projekta E-vsebine, e-storitve za podporo uvajanju...
Odgovori
0
Ogledi
140
  • Članek
Je prav, da učenec ali dijak v času, ko bi moral sedeti za knjigami, igra igrice ali gleda...
Odgovori
0
Ogledi
221
  • Članek
Med krompirjevimi počitnicami vam z rubrike #ŠIB – športajmo in berimo: kaj brati, da diši po...
Odgovori
0
Ogledi
315
  • Članek
Priročnik o duševnem zdravju, ki ga učitelji te dni razdelujejo učenkam in učencem devetega...
Odgovori
0
Ogledi
298

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu