JURMAN - izpraševalka (slovenščina, izpitna vprašanja)

Trenutno berete:
JURMAN - izpraševalka (slovenščina, izpitna vprašanja)

1. Velika začetnica, lastna imena
2. Pomišljaj pri naštevanju v alinejah
3. manjkajoča vejica v seminarski nalogi
4. Vidne in slušne prvine govora
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

1. Glasovi SKJ (po končani delitvi me je vprašala, s čim vse si pomagamo, ker sem pri NN povedala Ta suhi škafec pušča, zvočniki = mlinarjev, ZN = npr. Bodi z žogo - in če to res pomaga - da :)).
2. Predlog s/z, k/h.
3. Pedagoški govor- delitev na kratko+opis; kakšno socialno zvrst jezika uporabljaš pri spoznavnem govoru.
4. Iz seminarske naloge: UNESCO - kaj je glede na prevzete besede. Sem se zmedla, mi je rekla naj si pomagam s primeri - to sem se potem spomnila - pica, bife = popolnoma prilagojene/Renault=delno prilagojene - ali se lahko sklanja =da, First lady - neprilagojene= citatne, kam torej spada UNESCO - med delno prilagojene. In kam spada online learning (med citatne) - to sem imela v seminarski napisano.
5. Iz seminarske: Kaj pomeni kratica IKT.
Prijazna, usmerja, pomaga s primeri. Zaradi treme se nikakor nisem mogla spomniti na citatne besede, je prišla tako daleč, da mi je povedala začetek besede ci... :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
313
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
348
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
726
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.353
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
0
Ogledi
1.493
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
1
Ogledi
1.068
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
4
Ogledi
1.969

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu