Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017"

Lep pozdrav, točno tako, po mailu so poslali neuradne rezultate šolam, nekatere so jih videle, nekatere še ne. Bodo pa v prihodnjh dneh poslali še uradne dokumente :)
Upam, da bodo dali vsem pozitivne odgovore :)
Sama sem končno uspela po vseh poslanih prošnjah in razpisih mi je končno uspelo :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz tudi še nič ne vem! Kaj zdaj to pomeni? Niso na šoli še videli mejla, me še niso obvestili, niso še dobili vsi mejla, če je zavrnitveno - bi mi tudi že lahko javili, razen če so bili najprej obveščeni le tisti, ki so dobili... grozljivka! Se mi zdi, da je zdaj malo prepozno, da koga kličem/pišem, kar pomeni, da bom do jutri na trnih, zaenkrat pa prav težko še razmišljam pozitivno, če pa ste ostali že zvedeli.

Je še kdo tak, ki mu s šole niso še nič sporočili ali pa so mu sporočili negativen izid???

Iskrene iskrene čestitke seveda vsem, ki že veste in se veselite!

Tudi jaz še nič ne vem... Upam, da bomo res jutri že vsi izvedeli... Predolgo že čakamo... : unamused:
 
Čestitke vsem, ki ste bili uspešni. Tudi jaz še nisem dobila odgovora. Upam, da si bo šola čimprej vzela pet minut - pregledala maile in mi sporočila.
 
Pošte pa še očitno nebo danes. Ali je kdo že dobil? Pri nas je ppštar pozen.
 
Pri meni še nič novega. če prav razumem matskeja, bomo tudi mi po pošti dobili odgovor (in ne le prijavitelj, šola)?

Včeraj sem bil prepričana, da bom danes klicala in na šolo in na ministrstvo, danes pa razmišljam, da bom kar počakala. A ostali ste/boste kaj klicali, se pozanimali kar sami?
 
Mislim da bomo tudi kandidati dobili odg po posti. Mislim da bi bilo ok, da poklices na solo. Jaz sem sicer poslala mail, pa mi je ravnateljica odgovorila da smo bili uspesni. Poskusi
 
Tudi jaz sem se kar pozanimala preko maila - sem bila preveč neučakana. :)
Tako da sem tudi jaz dobila pozitivne novice... končno po dveh letih čakanja.. :cool:

Držim pesti še za ostale, da dobite pozitivne novice! ;)
 
Iskrene čestitke vsem. Meni in moji šoli žal ni uspelo...:sob:
 
Živjo,
a je tu kdo, ki je začel z JD oktobra, novembra ali decembra 2015?
Če ja, a boste lahko po 31. 12. oddelali razliko do 1 leta zaposlitve v JD?
 
Pozdravljene!
Imam vprašanje za tiste, ki ste dobile Prvo zaposlitev v vzgoji in izobraževanju 2017.

Kot verjetno veste so zavodi, ki so nas zaposlili prejeli mail v katerem jih seznanjajo z novim pisanjem ČASOVNIC oz. po novem MESEČNIH POROČIL in me zanima če veste kako jih izpolnjevat oz. katere naloge aktivnosti navajati?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
55
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
146
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
166
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
136

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu