Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017"

Js nič ne vem. nisem nič klicala in samo čakam na najboljše. pogledala sem v temo kjer je govora o razpisu Popestrimo šolo - tam je bilo dokumentacijo potrebno oddati do 3.10, rezultati so bili pa v petek 21.ga oziroma tam nekje (zaposlitev s 1.11). tako da po mojem mnenju bo treba še malo počakati. mogoče bom čez kak teden poklicala na ministrstvo, kako kaže.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

@softa jaz osebno predvidevam, da bo okrog 11. novembra - glede na objavo rezultatov prejšnjega razpisa...

Držimo pesti in ostanimo pozitivni ;)
 
Ojla!

Se mogoče že ve, kdaj bodo rezultati?

Lp
 
Pozdravljeni,
a je mogoče kdo klical na ministrstvo?
 
Pozdravljene!

Jaz sem pisala, odgovor je pa ta:

Spoštovani,

razpis določa, da bodo prijavitelji s sklepom ministrice oziroma pooblaščene osebe o izidu javnega razpisa obveščeni najkasneje v roku 60 dni od izteka roka za oddajo vlog; vsekakor bodo o izidu obveščeni pravočasno.
Lep pozdrav,
Katja Kovačič, višja svetovalka

:rolleyes::rolleyes:
 
Danes sem poklicala in so mi povedali, da bo znano do konca meseca. Vprašala sem še po sistemu obveščanja (glede na to, da so bili rezultati za prejšnja dva razpisa na strani ministrstva šele pred kratkim) in je rekla, da bodo vsi prijavitelji pravočasno obveščeni (tudi tisti, ki npr. ne bodo zbrani, jih bodo o tem obvestili istočasno), pa tudi rezultati da bodo na strani ministrstva prej kot pri prejšnjih rokih.

Če primerjamo z razpisom Popestrimo šolo, kjer so jim konkretno rekli ''rezultati bojo znani do konca tedna'', se bomo očitno še načakali. Kaj pravite?
 
Ampak na ministrstvu očitno ne pomislijo na to, da he treba urediti še papirologijo s šolo, pripraviti učni načrt, se sploh pripraviti na delo in kar je najpomembnejše, na to, da so nekateri kandidati sedaj morebiti kje zaposleni in morajo trenutnemu delodajalcu (v primeru, da so izbrani) dati odpoved kakšen dan prej. Verjetno ima kar nekaj kandidatov tovrstno težavo, kajne?
 
Pomislijo najbrž že... Zato pa mi je zagotovila, da bo vse znano ob pravem času ;-) Če gledamo prejšnje razpise, so pri enem npr. zvedli 24.ga (zaposlitev s 1.), pri drugem pa 21.ga (zaposlitev s 1.). 6 dni je očitno dovolj, da se vse uredi (mnenje ministrstva, če pogledamo naštete datume). Osebno samo upam, da bomo zvedeli prej kot 24.ga :worried:
 
A ste tisti, ki delate na šolah preko javnih del, opravli izobraževanje iz varstva pri delu in požarne varnosti?
 
Evo, ravnokar izvedel od ravnateljice, da smo bili uspešni na razpisu! Zgleda so začeli pošiljat na šole.
 
Živjo! Potrjujem zgornjo informacijo - pred nekaj minutami je bila sporočena odločitev na šolo preko maila.
 
Čestitam vsem, ki že veste, da ste izbrani! Bravo! :D

Me pa zanima, ali ste vsi že vnaprej izbrani na šolah, vrtcih ...
Ker saj vemo vsi, da si lahko sam zaprosil šolo, da se prijavi na razpis in po nekem dogovoru si potem izbran. Lahko pa da se je zavod sam prijavil in smo nekateri pošiljali prijave. Ker tako sem jaz naredila, sem pa klicala na šolo in vprašala, če so se sami prijavili ali na pobudo pripravnika, pa trdijo, da sami ... če jim je za verjeti, čeprav ne vem zakaj bi to skrivali.
 
Čestitam vsem, ki že veste, da ste izbrani! Bravo! :D

Me pa zanima, ali ste vsi že vnaprej izbrani na šolah, vrtcih ...
Ker saj vemo vsi, da si lahko sam zaprosil šolo, da se prijavi na razpis in po nekem dogovoru si potem izbran. Lahko pa da se je zavod sam prijavil in smo nekateri pošiljali prijave. Ker tako sem jaz naredila, sem pa klicala na šolo in vprašala, če so se sami prijavili ali na pobudo pripravnika, pa trdijo, da sami ... če jim je za verjeti, čeprav ne vem zakaj bi to skrivali.

Sam sem se prijavil s prošnjo na delovno mesto, ter uspešno opravil razgovor z zavodom.
 
Čestitam vsem, ki že veste, da ste izbrani! Bravo! :D

Me pa zanima, ali ste vsi že vnaprej izbrani na šolah, vrtcih ...
Ker saj vemo vsi, da si lahko sam zaprosil šolo, da se prijavi na razpis in po nekem dogovoru si potem izbran. Lahko pa da se je zavod sam prijavil in smo nekateri pošiljali prijave. Ker tako sem jaz naredila, sem pa klicala na šolo in vprašala, če so se sami prijavili ali na pobudo pripravnika, pa trdijo, da sami ... če jim je za verjeti, čeprav ne vem zakaj bi to skrivali.

Na ZZZS spletni strani zasledil prosto delovno mesto in se prijavil.
Dobil sem povabilo na razgovor (2 šoli) in se na eni s šolo prijavil na razpis.

Pred dobro uro dobil sporočilo, da smo sprejeti :)

Čestitke vsem ostalim izbranim učiteljem/vzgojiteljem!
 
Na ZZZS spletni strani zasledil prosto delovno mesto in se prijavil.
Dobil sem povabilo na razgovor (2 šoli) in se na eni s šolo prijavil na razpis.

Pred dobro uro dobil sporočilo, da smo sprejeti :)

Čestitke vsem ostalim izbranim učiteljem/vzgojiteljem!

Ooo bravo, čestitam! :)

Pri meni pa nobenega klica, obvestila, nič. Sem upala, da bodo klicali ali obvestili po tem, ko dobijo rezultate z MIZS, a če je pri vseh taka situacija, da ste imeli razgovore že pred objavo rezultatov, potem je tole moj nesrečni primer.
 
Jaz tudi še nič ne vem! Kaj zdaj to pomeni? Niso na šoli še videli mejla, me še niso obvestili, niso še dobili vsi mejla, če je zavrnitveno - bi mi tudi že lahko javili, razen če so bili najprej obveščeni le tisti, ki so dobili... grozljivka! Se mi zdi, da je zdaj malo prepozno, da koga kličem/pišem, kar pomeni, da bom do jutri na trnih, zaenkrat pa prav težko še razmišljam pozitivno, če pa ste ostali že zvedeli.

Je še kdo tak, ki mu s šole niso še nič sporočili ali pa so mu sporočili negativen izid???

Iskrene iskrene čestitke seveda vsem, ki že veste in se veselite!
 
Jaz tudi še nič ne vem! Kaj zdaj to pomeni? Niso na šoli še videli mejla, me še niso obvestili, niso še dobili vsi mejla, če je zavrnitveno - bi mi tudi že lahko javili, razen če so bili najprej obveščeni le tisti, ki so dobili... grozljivka! Se mi zdi, da je zdaj malo prepozno, da koga kličem/pišem, kar pomeni, da bom do jutri na trnih, zaenkrat pa prav težko še razmišljam pozitivno, če pa ste ostali že zvedeli.

Je še kdo tak, ki mu s šole niso še nič sporočili ali pa so mu sporočili negativen izid???

Iskrene iskrene čestitke seveda vsem, ki že veste in se veselite!
Ne skrbi, po moje so to neuradne info. Baje so šole dobile maile, imensko pa pride po pošti, tako da morajo počakati to... Brez panike :)
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
55
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
232
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
166
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
136

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu