Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017/II"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017/II"

@Kristin4, še vedno ustrezaš vsem pogojem, saj še nisi nabrala dovolj ur (t.j. 840 delovnih ur) za opravljanje strokovnega izpita.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni.
Jaz še do danes nisem dobila nobenih informacij o rezultatih razpisa "prva zaposlitev"..res mi ni jasno... Ste dobili potrditev ali zavrnitev ?
Hvala, lp.
 
Živjo!
Čestitke vsem, ki ste bili sprejeti ... Tudi jaz sem letos dobila priložnost. Zanima me, ali obstajajo kakšna navodila (v pisni obliki) kako poteka to pripravništvo (8 mesecev), kaj je potrebno izpolnit (na spletni strani MIZS, kjer je bil objavljen razpis najdem samo časovnico, ki jo oddajamo vsak mesec v tajništvo), kako sploh poteka prvi teden, prvi mesec, kdaj začnemo s poučevajnjem ipd.

Bom zelo hvaležna za odgovore ... če je morebiti kdo že pisal na MIZS in dobil kakšen odgovor ali navodila.
 
Živjo!
Čestitke vsem, ki ste bili sprejeti ... Tudi jaz sem letos dobila priložnost. Zanima me, ali obstajajo kakšna navodila (v pisni obliki) kako poteka to pripravništvo (8 mesecev), kaj je potrebno izpolnit (na spletni strani MIZS, kjer je bil objavljen razpis najdem samo časovnico, ki jo oddajamo vsak mesec v tajništvo), kako sploh poteka prvi teden, prvi mesec, kdaj začnemo s poučevajnjem ipd.

Bom zelo hvaležna za odgovore ... če je morebiti kdo že pisal na MIZS in dobil kakšen odgovor ali navodila.


Tudi mene vse to zanima. Lahko se javite tudi tisti, ki ste ze opravili placano pripravnistvo preko istega razpisa, da delite z nami izkusnjo in kaksen nasvet. ;)
 
Oddajaš le časovnico za posamezno obdobje. Datum, ko se oddaja je na strani od ministrstva.. Jaz sem notri vpisovala za vsako uro posebej (hospitacija, delo z učencem s PP, nastop...) in še druge stvari (izobraževanja, govorilne ure, UZ...). Jaz sem že kar v 1. tednu imela samostojno učne ure.. Pač kot se zmeniš na šoli. Kaj vse boš počela pa se tudi na šoli dogovoriš - jaz sem veliko nadomeščala, bila v spremstvu, varstvu vozačev, OPB, učna pomoč ... Načeloma pa se držiš program, ki ste ga na začetku sestavili, in je del prijavne dokumentacije.
 
Pozdrav vsem,

zanima me, ali ima morda kdo kakšno neuradno informacijo o morebitnem razpisu v prihodnje - ali bo letos še kakšen razpis (zadnji je bil torej januarja).
Hvala!
 
Tisti, ki ste bili izbrani na projektu, ste dobili kakšna navodila za pisanje časovnice?
 
Ali menite, da je sedaj objavljen razpis za pomočnike vzgojitelja nadomestil razpis "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja" za letošnje leto, ali lahko še upamo, da bo proti koncu leta še eden (za zaposlitev na šolah)?
 
Pozdravljeni,

zanima me, ali kdo ve, če me lahko ravnatelj s septembrom da (zaposli) na delovno mesto učitelja 6. razreda, kljub temu, da nam pogodba o Prvi zaposlitvi na področju VIZ 2017/II velja do 30. novembra? V razpisu sicer piše, da lahko samostojno učimo do polovice delovne obveze, vendar nastane problem, ker mora ravnatelj učitelje posameznih predmetov za 17/18 prijaviti in zanje dobi druga sredstva- moja plača in ostali stroški pa so takrat kriti še iz razpisa. Se je že kdo srečal s podobno situacijo?
Hvala za odgovore že vnaprej! :)

Lep sončen dan vsem :)
 
Pozdravljeni,

mene pa zanima, če kdo ve, ali obstajajo kakšne omejitve/predpisi, do kdaj naj bi ti, ki smo trenutno zaposleni kot učitelji začetniki (od 1.4.2017-30.11.2017) opravili strokovni izpit? Spomnim se, da sem pred nekaj časa zasledila, da imamo čas do 1.4.2018, sedaj pa tega podatka nikjer več ne najdem...ali mogoče kdo ve, kako je s tem?
 
Ali ima kdo kakšno informacijo, ali bo konec septembra razpis?
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
255
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
53
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
64
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
363
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
158
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
195

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu