Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017/II"

Trenutno berete:
Razpis JR za izbor operacij "Prva zaposlitev na področju vzgoje in izobraževanja 2017/II"

Pozdravljeni!
Mene pa zanima, če je kdo štel objave prostih mest na zavodu za zahodno regijo? Malo bi rada dobila občutek, če bo šla številka do 81.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Je kdo imel že kaj sreče in dobil šolo za kandidaturo?
 
V vzhodni kohezijski regiji je po mojem štetju trenutno bilo objavljenih 45 razpisov za učitelje začetnike. Zahodne kohezijske regije pa nisem spremljal.
 
Zdravo, zanima me če kdo ve kaj naj bi spadalo pod "inovativne aktivnosti usposabljanja", ki v učnem načrtu prinašajo dodatne točke? Za odgovor se zahvaljujem. LP
 
Pozdravljeni!

Jaz sem bila izbrana kandidatka na šoli za "Prvo zaposlitev...". Zanima me če je kdo seznanjen kdaj bodo rezultati izbranih šol?

Hvala za odgovor.

Lp, Tjaša
 
Pozdravljeni!

Jaz sem bila izbrana kandidatka na šoli za "Prvo zaposlitev...". Zanima me če je kdo seznanjen kdaj bodo rezultati izbranih šol?

Hvala za odgovor.

Lp, Tjaša

Glede na to, da ima Ministrstvo čas 60 dni ...
Pri prejšnjem razpisu so šolam odgovorili nekje v roku treh tednov.
Tako da čez 14 dni pričakujem odgovore.
Lp
 
Pozdravljeni!

Glede rezultatov ni še nič novega? Kdo mogoče kaj več ve?

Lp
 
Pozdravljeni,

ne vem za ostale, vendar meni se to čakanje že precej vleče. Kako dolgo še? :(

LP
 
Heh, to bo tako zgledlo, 1. aprila bojo ravnatelji ob 7. vjutru klicali tiste izbrane in bojo rekli ej ob 8.00 da si mi na šoli, da podpišemo pogodbo xD Totim na ministrstvu se gladko malo j*** za nas ki čakamo, oni tak majo svoje redne službe.
 
Jaz sem bila tudi izbrana in cakam na rezultate. Upam, da bo vse ok. :)
 
Rezultati so znani. Ravnateljica me je pred dvema urama obvestila, da je prejela mail z ministrstva.
 
Hm na moji potencialni šoli zaenkrat še nič ne vedo o kakšnih rezultatih :\
 
Tudi meni še nič niso javili ...
 
Pozdravljeni,
so vam mogoce ze javili uradne rezultate?
 
Eno vprašanje ... Dobila sem nadomeščanje bolniško odsotne in delala sedaj 1 mesec, ta teden sem z delom zaključila. Ali sedaj ne pridem več v poštev za kandidaturo na prihodnjem razpisu, glede na to, da sem bila zaposlena za 1 mesec? Vsem ostalim pogojem še vedno ustrezam (mlajša od 30, brez strokovnega izpita).
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

  • Članek
Na spletišču Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in inovacije je v rubriki Javne objave z dne...
Odgovori
0
Ogledi
226
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je v rubriki Javne objave z dne 23. 2. 2024...
Odgovori
0
Ogledi
54
  • Članek
Na Ministrstvu za kulturo so 6. 10. 2023 v rubriki javne objave in v Uradnem listu (103/2023) z...
Odgovori
0
Ogledi
332
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport je 19. 6. 2023 objavilo rezultate javnega razpisa...
Odgovori
0
Ogledi
231
  • Članek
Na spletišču Ministrstva za gospodarstvo, turizem in šport je v rubriki Javne objave z dne 12...
Odgovori
0
Ogledi
165
  • Članek
Pedagoška fakulteta Univerze na Primorskem je v sodelovanju z Vrtcem Koper in Mestno občino...
Odgovori
0
Ogledi
135

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu