Razpis Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Trenutno berete:
Razpis Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Nazadnje urejeno:
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

Uporabnik Xenia je napisal:
- Velikokrat sem že opazila, da vsi omenjate 6 mesecev v zvezi s pripravništvom - kaj je potem tale podatek?
Mišljeno je v zvezi s strokovnim izpitom (priznano pripravništvo). Več o tem smo pisali tukaj: Odg: dokumentacija za strokovni izpit
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

jaz sem opravljal plačano pripravništvo in mislim da sem imel povprečje na faxu 8.7 (nekaj takega)
Mislim da se pripravništva začnejo ali s 1.2. ali pa s 1.9. ... po preteku 6 mesecev se lahko prijaviš na strokovca (štejejo se tudi počitnice).
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

Uporabnik lunca je napisal:
Na zadnjem je bilo potrebno imeti 7,7 točk za volonterskega.

7,7 točk ali 7,7 povprečje ?? to je razlika...
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

Ve kdo, kako je s trenutnim pripravništvom za vrtce? Do zdaj sta bila posebej objavljena razpisa za šole in za vrtce, novembra pa ne. Je zdaj združeno v eno, ali razpis za pripravništvo v vrtcih še čakamo?
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

Uporabnik cinca je napisal:
Ve kdo, kako je s trenutnim pripravništvom za vrtce? Do zdaj sta bila posebej objavljena razpisa za šole in za vrtce, novembra pa ne. Je zdaj združeno v eno, ali razpis za pripravništvo v vrtcih še čakamo?
V razpisni dokumentaciji ni razvidno, da bi šlo za razpis za vrtce. Najbrž bo torej ločeno, tako kot do sedaj.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

Pozdravljeni,

diplomirala bom 12.12 in tako za 1 dan zamudila rok za prijavo. Mogoče kdo ve, če obstaja kakšen "hakelc", ki bi zadevo spravil skozi? nepopolna vloga (dokazilo o diplomiranju bi poslala, ko bi me obvestili, da je moja vloga nepopolna) ali kaj podobnega? :)
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november

Verjetno se boš prej dogovorila na fakulteti kot na ministrstvu. Sam bi poslal prošnji na obe inštituciji -- na šoli bi zaporsil, če lahko en dan prej zagovarjam, na ministrstvu pa obrazložil stvar in naknadno predložil potrdilo o diplomiranju. Je pa problem potrdilo dobiti takoj, vsaj pri nas je trajalo več kot en teden. Upam, da rešiš neprijetnost in lepe praznike.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Mogoče kdo ve, ali predvideva, kdaj lahko pričakujemo kakšne informacije, če smo bili izbrani na razpisu?

Hvala.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Dana,

lani smo odgovore dobili okrog 23. decembra.

Lep pozdrav!
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Hvala!

Uporabnik majan je napisal:
Dana,

lani smo odgovore dobili okrog 23. decembra.

Lep pozdrav!
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Lani ste dobil 23. decembra, samo verjetno je bil razpis že prej zuni al kako? Ker letošnji je bil konec novembra zuni in bomo zato verjetno malo dlje čakali na odgovor?
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Kolikor se spomnim, se je lani okoli 20. 11. zaprl razpis ...
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Lani se je razpis iztekel 18. novembra. Hm... Najbrž boste letos res čakali malo dlje, verjamem pa, da bo odgovor prišel kmalu.
Veliko uspeha!

Lep pozdrav!
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

hm, no, ja...glede na to, da zaradi referendumske pobude ni sprejet proracun za let 2013, z letosnjim razpisom ocitno tako ali tako ne bo nic. Ce ni proracuna, potem verjetno tudi ni pripravnistva, vsaj tako pise v razpisu. Upam pa, da nas bodo vseeno kaj obvestili.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Ja in če letos ne bo sprejet proračun, se lahko temu zahvalimo Štruklju!!!..
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Živjo!
Jaz imam pa še eno vprašanje glede pripravništva. Prejšnji teden se mi je ponudila možnost nadomeščanja učiteljice, ki gre na bolniško za en mesec. Torej bi jaz poučevala januarja, potem pa bodo že znani rezultati razpisa in bom lahko nadaljevala s pripravništvom. Danes pa sem se spomnila, da smo morali ob prijavi na pripravništvo oddati tudi tisto potrdilo o prvi zaposlitvi. Morda kdo ve kako je s tem? Če sprejmem to enomesečno službo (pravzaprav sem jo že, ker sploh nisem pomislila na ta problem :/) potem se bom morala odpovedati pripravništvu? No, jutri bom sicer gotovo poklicala na ministrstvo (upam, da niso vsi na dopustu), me pa vseeno zanima če ima kdo že kakšno izkušnjo s tem.
Aaah, ta birokracija :/

Že vnaprej hvala in lp!
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

A bodo uspel premlet vse prošnje v enem mesecu!? Jaz sem neučakana, rada bi že vedela kako stvari stojijo. :)
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Pokliči na ministrstvo, saj gospa je čisto prijazna, če ve, kdaj bo, ti bo sigurno povedala. :D
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

Če slučajno izveste kdaj bo znano, sporočite! :)
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest za leto 2013 [november 2012]

baje bodo odgovori v drugi polovici januarja
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
302
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
124
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
61
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Izteka se rok za prijavo. Študentke in študentje pedagoških poklicev se lahko še do 24. avgusta...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
66
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
59

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu