Razpis Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [maj]

Trenutno berete:
Razpis Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [maj]

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Uporabnik mojca_85 je napisal:
Pozdravljeni.

Mene pa zanima, če tole velja:

"Mentor je lahko tudi strokovni delavec, ki si ne more pridobiti naziva v skladu s pravilnikom, ki ureja napredovanje strokovnih delavcev v vzgoji in izobraževanju v nazive, če ima najmanj 5 let delovne dobe na področju vzgoje in izobraževanja."

lp
Velja.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Uporabnik tadejap je napisal:
Zdravo,

a prav razumem, da se pripravništvo začne opravljati šele s 1.10. in ne 1.9., kot je bilo to ponavadi? pa kako je potem s povrnitvijo potnih stroškov? pričakovala sem kakšen obrazec poleg razpisa...

lp
Začne se s 1. 10, ja. Tako piše v razpisu. Mislim, da vam potne stroške povrnejo tako kot vsem ostalim zaposlenim. Na koncu meseca boste na šoli oddali poročilo o dnevih prisotnosti na podlagi katerega vam bodo obračunali stroške.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Uporabnik jasna111 je napisal:
Meni ni jasno, zakaj razpisujejo tako malo št. mest :( Prijavljenih bo itak čez 100, mest na voljo pa samo 33 - za pomočnika vzg. :/
Razlogov je lahko veliko, predvidevam pa, da gre za varčevalno politiko.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Imam še vprašanje glede statusa medtem ko delas pripravništvo...
torej ce prav razumem ne mores imeti status studenta/dijaka ali izrednega studenta/izrednega dijaka.. ?? koncala sem namrec srednjo vzgojiteljsko solo in se kasneje vpisala na faks, prvi letnik nisem naredila zato sem se samo zaradi statusa vpisala izredno na srednjo solo... in sedaj opravljam izpite na faksu da koncam 1. letnik...
v primeru da bi se izredno vpisala naslednje leto v 2. letnik faksa, ne bi mogla opravljat pripravnistva?
torej moras biti za zavodu ?
prosim za odg in hvala ze v naprej
 
strokovni izpit brez pripravništva

pozdravljeni!!
tudi meni so nekatere zadeve nejasne in bi vas lepo prosila za pomoč... torej če nimam narejenega pripravništva, pa sem kljub temu redno zaposlena že več kot 6 mesecev, lahko grem opravljat strokovni izpit?? torej sem le zaposlena brez pripravništva, naredim tistih 5 nastopov in se lahko po tem prijavim na strokovni izpit?? ali je potrebno še kaj??
res prosim za pomoč, ker povsod drugače rečejo :(
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Mene pa zanima nekaj v zvezi z izpolnjevanjem prijavnice. In sicer:

1. tam, kjer je potrebno napisati št. diplome (diplome še nimam, imam samo začasno potrdilo o diplomiranju), datum in izdajatelja - zanima me glede datuma - predvidevam, da moram napisati datum izdaje potrdila (in ne datum diplomiranja). Kako je torej pravilno?

2. tam, kjer piše 'Pedagoško-andragoška oz. specialnopedagoška izobrazba (številka, datum in izdajatej listine)' - kaj je tukaj sploh mišljeno? A spet napišem št. tega potrdila itd.? (Imam naziv profesorica slovenščine in zgodovine.)

Vem, malo čudni vprašanji, ampak raje vprašam, da ne bi bilo kaj narobe.
Najlepša hvala :) .
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Jaz sem se tudi prijavila na razpis za pripravništvo (za pomočnico vzgojiteljice). Nisem vedela da je razpis dvekrat letno, če bi to vedela bi se že lani prijavila. Ali kdo ve koliko točk na maturi je bilo lani potrebnih da si dobil pripravništvo? Vem da je vse odvisno s kakšnim povprečjem se prijavljajo, samo letos bo še težje glede na to da je večl kot 10 mest manj :(
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Uporabnik sarita je napisal:
1. tam, kjer je potrebno napisati št. diplome (diplome še nimam, imam samo začasno potrdilo o diplomiranju), datum in izdajatelja - zanima me glede datuma - predvidevam, da moram napisati datum izdaje potrdila (in ne datum diplomiranja). Kako je torej pravilno?

2. tam, kjer piše 'Pedagoško-andragoška oz. specialnopedagoška izobrazba (številka, datum in izdajatej listine)' - kaj je tukaj sploh mišljeno? A spet napišem št. tega potrdila itd.? (Imam naziv profesorica slovenščine in zgodovine.)

1. Po moje moraš napisati datum diplomiranja :D ker itak dobiš začasno potrdilo o diplomiranju tisti dan, ko diplomiraš. Tako da načeloma bi morala datuma biti enaka.
2. Če se ne motim ti tukaj ni potrebno napisati nič, ker imaš kot prof. že opravljene vse didaktične predmete.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Sem kar poklicala na ministrstvo. V bistvu moraš napisati datum izdaje potrdila (jaz sem ga kakih 14 dni po diplomiranju dobila), pod pedagoško izobrazbo so pa podatki enaki kot pri št. diplome itd.
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Na potrdilu verjetno tudi piše, da bo diploma izdana pod številko "254/55-1".
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Mene pa zanima, kaj ste napisali pri Izjavi o kaznovanosti..Tam ko moramo napisati vzgojno-izobraževalni zavod,da preveri verodostojnost..Zanima me,kateri zavod je tukaj mišljeno, da napišemo?
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Poleg naslova (ministrstva) se napiše tudi "Ne odpiraj - pripravništvo v vrtcih...." Kaj pa je mišljeno s tem - TER Z IMENOM, PRIIMKOM IN POLNIM NASLOVOM KANDIDATA? To je mišljeno na zadnjo stran? Ker sem slišala, da so zelo precizni pri tem in iščejo vsako napako, da ne rabijo sploh odpirat kuvert...
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Če pošlješ priporočeno (kar tudi moraš), moraš itak na zadnjo stran napisat svoje podatke (ime, priimek, naslov).

Uporabnik ninaslo je napisal:
Mene pa zanima, kaj ste napisali pri Izjavi o kaznovanosti..Tam ko moramo napisati vzgojno-izobraževalni zavod,da preveri verodostojnost..Zanima me,kateri zavod je tukaj mišljeno, da napišemo?

Jaz sem napisala šolo, kjer naj bi opravljala pripravništvo. Sem pa tudi tuhtala, kaj naj napišem, a mi je ta šola edino bila nekak logična, ne vem, kateri drugi vzg.-izobr. zavod bi naj bil mišljen. Upam, da je pravilno :? .
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Danes sem dobila pošto, da morem še poslat spričevalo 4 letnika, saj nas je več ki imamo isto št. točk in se potegujemo za zadnje mesto. Vas še je več takih? Kaj za vrtec je tudi razpis dvakrat letno ali samo za šole?
Hvala za odgovore :)
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Koliko točk pa imaš?
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

kako se sploh izračunajo točke in povprečje? hvala in lp
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

na maturi sem imela 19 točk. kaj še pa gledajo pa ne vem. odpisali so mi, da se nas za zadnjih 7 prostih mest poteguje 11 kandidatk. tak da še imam nekaj upanja. :)
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Je kdo že dobil odgovor iz ministrstva?
 
Odg: Javni razpis pripravniških mest v javnih vrtcih in šolah za šolsko leto 2013/2014 [MAJ]

Jaz še nisem dobila nič, čeprav sem prejšnji ponedeljek poslala še spričevalo 4 letnika. Sem pa pisala včeraj Valeriji Jenko, kdaj bojo odgovori pa je odgovorila, da v roku 60 dni od odpiranja prijav. Enako piše na razpisu.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v osnovnih šolah, šolah in...
Odgovori
1
Ogledi
304
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje razpisuje pripravniška mesta v vrtcih, ki so vpisani v...
Odgovori
1
Ogledi
125
  • Članek
Zavod za šport RS je 29. 3. 2024 objavil Javni razpis za izbor izvajalcev programa zMIGAJ...
Odgovori
0
Ogledi
62
  • Članek
CŠOD je 15. marca 2024 objavil Javni razpis programov Šole v naravi in drugih programov in...
Odgovori
0
Ogledi
51
  • Članek
Izteka se rok za prijavo. Študentke in študentje pedagoških poklicev se lahko še do 24. avgusta...
Odgovori
0
Ogledi
501
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
72
  • Članek
Na spletnem podportalu E-demokracija je v rubriki Ministrstva za vzgojo in izobraževanje z dne...
Odgovori
0
Ogledi
63

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu